999 rezultate për

mbaj

Mbappe i papërmbajtshëm, 11 gola në 8 ndeshje me PSG (FOTO LAJM) PSG po vazhdon me formën më të mirë të mundshme në Ligue 1, ku nuk ka pësuar asnjë humbje në 10 ndeshjet e para. Por
Mësoni arsyen pse stjuardesat i mbajnë duart mbrapa të lidhura ë gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mba
E mbajti mister për shumë kohë, Rama publikon fytyrën e Zahos (FOTO LAJM) Përveç politikës, kryeministri Edi Rama kalon shumë kohë me djalin e tij të vogël, Zaho. Pavarësisht se është munduar
E përdorni shpesh gjatë gatimit, bizelja ju shpëton nga kanceri Bizelet kanë një fuqi të madhe kurative për shëndetin e organizmit tonë, prandaj është i rëndësishëm konsumimi i tyre.
City i papërmbajtshëm, shkatërron Burnleyn në Etihad (VIDEO) Manchester City ka fituar me shifra të fikshme ndaj Burnley 5-0 në "Etihad Stadium". Ndeshjen e zhbllokon Sergio Agu
HOROSKOPI/ Një fundjavë për t'u mbajtur mend për këto dy shenja, surprizë për Peshqit Dashi – Edhe pse një pjesë të gjërave i keni vënë në vijë, duket se stresi i akumuluar nga prania e telasheve të shumta
Nusja grushtohet me vjehrrën, cilën anë duhet të mbajë djali? (VIDEO) Nusja dhe vjehrra asnjëherë nuk do të gjejnë paqe mes vete. Edhe nga lashtësia vjehrra dhe nusja kanë qenë dy rivale
Plani i Chelseat për të mbajtur Hazard Skuadra e Chelsea është duke hartuar strategjinë për të mbajtur në skuadër yllin e saj, Eden Hazard. Belgu është shumë i
Drogë dhe armë, si u arrestua Stresi dhe kush është personi tjetër Policia e Tiranës ka arrestuar për armëmbajtje pa leje reperin e njohur shqiptar Arkimed Lushajn, i njohur si Stresi. Më
Çfarë është dieta ketogjenike që po e mbajnë VIP-at botëror? Një studim i fundit, i kryer nga universitete të shumta amerikane, kanë treguar se dieta ketogjenike, e cila kohëve të f
I mbajnë fshehur, këta janë bashkëshortët e VIP-eve shqiptare ( FOTO LAJM) Fytyrat e njohura të showbizit shpeshherë preferojnë që ti lënë në hije familjarët e tyre në mënyrë që të shijojnë atë p
Mbappe i papërmbajtshëm, turpëron Dembelen në stërvitje (VIDEO) Kombëtarja e Francës po përgatitet për ndeshjen kundër Gjermanisë e vlefshme në Ligën e Kombeve. Skuadra po stërvite
Do të festonte sot ditëlindjen, Roza Lati bën dedikimin e ndjerë për të atin 68 vjec do të mbushte ditën e sotme babi i Roza Latit por ai ka kohë që është ndarë nga jeta. Në këtë ditë Roza i ka
Bënë 900 premtime dhe realizuan vetëm 100, kryetarët që nuk e mbajtën fjalën Kishin dhënë shumë premtime gjatë fushatës zgjedhore, por, pasi e morën mandatin po e kanë të vështirë që t’i mbajnë ato
Pas domateve, Greqia bllokon edhe specat shqiptare me helme Autoritetet greke kanë bllokuar në Pire një sasi me speca nga Shqipëria, të cilat u konsideruan të papërshtatshme për ko
Mbajini këmbët mbështetur në mur për pak minuta dhe shikoni ndryshimin e madh Me siguri tashmë keni dëgjuar se joga mund t’i ndihmojë shëndetit të organizmit. Disa ushtrime janë shumë më të lehta
Mavraj: Nder të mbaj shiritin e Kombëtares Kapiteni i Kombëtares, Mërgim Mavraj në fund të ndeshjes foli për ndeshjen e zhvilluar kundër Jordanisë. • E prisje t
Pamje të pabesueshme që po habisin botën, sorra ushqen miun (VIDEO) Se sorrat janë zogj me të vërtetë të mençur dhe zemërmirë, e dëshmon edhe kjo video më poshtë. A e keni ditur se sorr
Zbulohet arsyeja pse Seldi dhe Mimoza e mbajtën ndarjen të fshehtë Pak javë më parë në media bëri bujë ndarja e çiftit të njohur të ‘showbizit’, Seldi dhe Mimoza. Në natën e parë të spekt
Rama tensionohet me analistët: Mbaj rregull në studio ti! I ftuar mbrëmjn e sotme në Real Story, kryeministri Edi Rama është i vënë përballë një paneli analistësh. Kjo mbrëmje