999 rezultate për

mbahet

Pse mbahet i fshehtë shteti që dhuroi vaksinat për shqiptarët? Fico zbulon arsyen Teksa në vendin tonë mbërritën 975 vaksinat e para anti-covid të kompanive Pfizer dhe Biontech, mister ngelet vendi dona
Veliaj: Ja pse do të mbahet mend Basha, barsoletë brenda selisë blu Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha, për të cilin tha se e vetmja gjë që mbahet
Pse mbahet sekret shteti që dhuroi vaksinat anti-covid? Manastirliu zbulon arsyen Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ka lënë mister emrin e vendit që i ka dhuruar Shqipërisë 1000 dozat e par
Bushati nuk përmbahet ndaj Ramës: I ndau lekët me 10 dashnoret e tij Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin ‘Open’ e ka komentuar menxhimin e pandemisë nga qeveria Rama me anën e një a
Nard Ndoka nuk përmbahet më: Në të sëmës 2020 e Rilindja e Ramës! "Në të sëmës 2020 e Rilindja. Ma va fan cula Ramsi!" Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard N
Nuk përmbahet Milani, dyfishon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO) Milani duket se "shtyp" cdo skuadër që i del përpara në kampionat, me apo pa oraganikën e plotë. Kuqezinjtë kanë dyfi
Man.United fitoi me goleadë ndaj Leeds, nuk përmbahet Solskjaer: Mund të shënonim 12 gola Manchester Unitedi i është rikthyer fitoreve duke mposhtur Leeds Unitedin me rezultat të thellë 6 – 2. "Djajtë e Kuq"
Nuk përmbahet United, shënon dy herë në 3 minuta ndaj Leeds (VIDEO) Manchester United e ka nisur në mënyrë spektakolare ndeshjen ndaj Leeds. Vendesit shenuan dy herë me McTominay në min
"Shqiponjat", vetëm me një kamera sigurie që mbahet në trup Shqiponjave në kryeqytet u ka mbetur vetëm një kamera sigurie funksionale që mbahen në trupin e tyre për të bërë transpa
Shkodra nuk dorëzohet! Sot mbahet protesta e 3-të për Klodian Rashën Një tjetër protestë për Klodian Rashën është paralajmëruar ditën e sotme në Shkodër. Kjo është protesta e tretë që do
Rrëmbehet i riu në Bulqizë, mbahet peng për orë me radhë në garazhin e makinës Një 37-vjecar është arrestuar nga policia e Bulqizës, pasi dyshohet se ka marr peng për disa orë një 22-vjeçar. I ar
Gattuso nuk përmbahet pas humbjes me Interin: Vetëm në Itali ndodh kjo Çfarë i keni thënë arbitrit Massa në fundin e ndeshjes? Kjo ka qenë një nga pyetjet që i janë bërë Gennaro Gattusos,
KiE për protestat në Shqipëri: Policia të përmbahet nga përdorimi pa kriter i dhunës Komisioneria e Këshillit të Evropës për të Drejtat e Njeriut, Dunja Mijatović ka publikuar një deklaratë ditën e so
Georgina si babagjyshe joshëse me bikini, Ronaldo nuk përmbahet as publikisht (FOTO LAJM) Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, Gerogina Rodriguez, i ka çmendur të gjithë teksa ka postuar në “
Një tjetër protestë në emër të Klodian Rashës, ja kur do të mbahet Një tjetër protestë është njoftuar se do të mbahet ditën e sotme në emër të të ndjerit, Klodian Rasha. Në njoftimin e
Arriti shifrën e 750 golave, CR7 nuk përmbahet: Falë familjes jam këtu, vazhdojmë për 800 CR7 është lojtari më në formë i momentit. Portugezi realizoi golin e 750 në karrierë për kombëtare dhe klube duke s
Brenda burgut ku mbahet Hashim Thaçi dhe ish-komandantët e UÇK-së (FOTO LAJM) Gjykata Speciale ka publikuar akuzat për Hashim Thaçin dh eish-komandantët e UÇK-së. Këta të fundit prej disa javësh tas
Superkupa e Spanjës mund të mbahet në Arabinë Saudite Superkupa e Spanjës mund të ndryshojë vend dhe të zhvillohet në Arabinë Saudite. Tifozët nuk janë të lejuar në këto s
Do mbahet mend për Kupën e Botës 2002, vdes ish-futbollisti i Senegalit, Bouba Diop Ish-lojtari i Premier Ligës, Papa Bouba Diop, ka vdekur në moshën 42-vjeçare. Senegalezi raportohet se vuante nga një
Franceska Jaçe nuk përmbahet, nxjerr gjoksin jashtë Franceska ka mahnitur me videon e fundit. Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse