999 rezultate për

mbahen

Reklamat më tronditëse të të gjitha kohërave (FOTO LAJM) Që në krijim, synimi i këtyre reklamave ka qenë që të tronditin e të krijojnë debate të ashpra. Shumica e organizatav
Rama kërkoi shkarkimin, vjen reagimi nga Presidenca: E themi ne kur mbahen zgjedhjet Këshilltarë të Presidentit të Republikës Ilir Meta kanë dalë në një konferencë për shtyp pak minuta pas miratimit të rez
Balla: Të votojmë rezolutën, zgjedhjet do mbahen në 30 qershor Në fjalën e tij në seancë plenare,kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla konsideroi të paprecedentë aktin e pres
Gafa e Junker bëhet meme: "Kur të duash ti o buçko, ta prish daja ty" (FOTO LAJM) Pas konferencës së kryeministrit Edi Rama me Presidentin e KE-së Jean Claude Juncker këtë të martë në Bruksel rrjeti ka
Junker puth Ramën dhe ngatërron datën e zgjedhjeve (VIDEO) a patur një moment të "çuditshëm" këtë të martë në Bruksel teksa në konferencë për shtyp mes Ramës e Jean Claude Juncker
Presidenti i KE: Zgjedhjet duhet të mbahen më 30 qershor Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker ka deklaruar se, sipas tij, zgjedhjet lokale duhet të mbahen më 30
Dy orë nga protesta e opozitës, policia shoqëron disa persona dhe mbahen të bllokuar dy autobuzë Kur na ndajnë dhe dy orë nga nisja e protestës së popozitës, PD denoncon se në rrethe kanë nisur presionet ndaj qytetarë
Basha: Nuk do të lejojmë të mbahen zgjedhjet, vetëm pa Ramën marr pjesë Krydemokrati Lulzim Basha nga Vora tha se Rama po përpiqet të shkatërrojë demokracinë me zgjedhjet e 30 qershorit. Ai th
Solskjaer zgjedh kapitenin e ri, tifozët nuk përmbahen në rrjetet sociale Largimi i Antonio Valencias nga Manchester United ka lënë të hapur çështjen e shiritit të kapitenit te Manchester United
Presidenti merr vendimin, ja kur mbahen zgjedhjet në Austri Presidenti i Austrisë, Alexandër Van Belen, bëri të ditur se pas bisedimeve me kancelarin me Sebastian Kurz për mbajtjen
Sot mbahen zgjedhje në katër bashki të Kosovës Në katër komunat veriore të Kosovës, në Mitrovicën e Veriut, Leposaviq, Zveçan dhe Zubin Potok, sot po mbahen zgjedhjet
Eljo hyn në Kuvend, Orinda dhe Turi nuk përmbahen nga gëzimi (FOTO LAJM) Dy deputetë të Partisë Socialiste kanë dorëzuar mandatin duke i dhënë mundësinë vëllait të Turjan Hyskës, Eljo Hyskës të
Icardi dhe Wanda ndërrojnë pozicionet, tifozët nuk përmbahen (FOTO LAJM) Wanda Nara është e papërmbajtshme në rrjetet sociale, megjithëse tek Interi ndihen gjithnjë e më të bezdisur nga kjo gjë
Dy kolegët nuk përmbahen, seks në autostradë brenda makinës së shtetit (VIDEO) Në rrugën Pejë-Prishtinë një çift ka bërë seks, brenda një makine në pronësi të shtetit por që përdoret nga zyrtarët.
Me emra, gratë dhe fëmijët shqiptar që mbahen peng në Siri Gazetari shqiptar Partizan Cene shpreh një shetësim të fortë për situatën në të cilën ndodhen 108 shtetas shqiptare, gra
Gjykimet për gjobat në komunikacion do të mbahen te ndërtesa e vjetër nga kjo datë Të gjitha gjykimet nga Sektori për Kundërvajtje për Komunikacion, duke filluar nga 1 prilli, do të mbahen në ndërtesën e
SBASHK: Nuk mbahen orë shtesë të mësimit Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës së Kosovës (SBASHK), Rrahman Jasharaj, ka thënë se g
200 shqiptarë mbahen "peng" 90 minuta brenda avionit (FOTO LAJM) 200 pasagjerë të linjës direkte Bruksel-Tiranë kanë përjetuar momente të vështira teksa janë mbajtur për 90 minuta brend
1500 fëmijë mbahen në burg nën dyshimet se kanë lidhje me ISIS-in Rreth 1500 fëmijë mbahen në paraburgim në Irak dhe në zonat kurde të vendit pasi dyshohen për lidhje Shtetin Islamik, th
Sot mbahen seanca për katër lëndë të Speciales Rasti “Tortura” në të cilën të akuzuar janë Sasho Mijallkov dhe ish-shefi i njësitit “Alfa” Ivica Antevski-Puki, si dhe