999 rezultate për

mazzarrit

De Biasi drejt Serie A, Torino e sheh si zëvendësuesin e Mazzarrit Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi është pranë një aventure të re në Serie A. Skuadra e Torinos ësh
Tifozët e Torinos kërkojnë shkarkimin e Mazzarrit, "shkak" bëhet Chiellini Torino nuk fiton që prej 29 shtatorit kur mposhtte Milanin me përmbysje dhe përveç rezultateve negative, trajneri Walter
Presidenti i Torinos krenar me marrjen e Mazzarrit, i bindur për blindimin e Bellotit Presidenti i Torinos vendosi sot shkarkimin e serbit Sinisa Mihajloviç nga pankina dhe emëroi menjëherë Valter Mazzarrin
Moratti: Mancini, njeriu i duhur për Interin Ish presidenti i Interit, Massimo Moratti, e mbështet vendimin e pasardhësit të tij Erick THohir për largimin e Walter M
Shifrat e shkarkimit të Mazzarrit dhe rikthimit të Mancinit Vendimi i presidentit të Inter Erick Thohur për të shkarkuar Walter Mazzarri dhe për të risjellë Roberto Mancinin do të
Thohir takohem me Morattin, tema: Mazzarri Durimi e ka një kufi dhe ai kufi ka mbërritur për presidentin e Interit, Eric Thohir, i cili ka nisur punën për të gjetu
Shpërthimi i Mazzarrit: Skuadër pa b... "Skuadër pa bo..". Fraza e thënë nga Walter Mazzarri gjatë ndeshjes mediokre që zhvilloi Interi përballë Cagliarit do të
Pakti i Mazzarrit: Dua shpirtin në fushë Walter Mazzarri flet në vigjilje të ndeshjes me Sassuolon, sfidë delikate, pasi sulmi i emiljanëve funksionon dhe zikalt
Inter-Stjarnan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Rikthehet në fushën e lojës Interi me ndeshjen e kthimit Play-Off në Europa League kundër Stjarnan. Ndeshja e parë e zhv
Stjarnan-Inter, ja 21 të grumbulluarit e Mazzarrit Nëpërmjet faqes klubit në internet, Interi ka publikuar listën e futbollistëve që tekniku Walter Mazzarri ka grumbulluar
Pse po e vonon Mazzarri "Ok"-in për Osvaldon? Pablo Daniel Osvaldo, me shumë mundësi, do të jetë sulmuesi më i ri i Interit. Për momentin, zikaltrit janë në "pole" pë
Osvaldo te Inter, pritet vetëm "Ok"-i i Mazzarrit Ai është gati të rikthehet në Itali, por kësaj rradhe për të veshur fanellën e Inter. Daniel Pablo Osvaldo vijon tratati
Ja Interi i ri i Mazzarrit dhe Thohir (FOTO LAJM) "La Gazzetta dello Sport" dizenjon formacionin e mundshëm titullar të Interit për sezonin 2014/2014, kësaj rradhe me dës
Inter, tifozët duan "kokën" e Mazarrit Derbi, dihet ndryshon ekuilibrat. Disfata është një goditje e rëndë për aksionet e çdo trajneri dhe kur derbi humbet pa
Sampdoria-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sampdoria-Inter do të jetë edhe një sfidë mes trajnerësh: Mihajloviç-Mazzarri. Një sfidë brenda fushe por edhe për të ar
Kriza, Mazzarri le pas vetëm Zaccheronin E ardhmja e Walter Mazzarrit varet mbi të gjitha nga kualifikimi i Interit në Europa League. Për trajnerin toskan, që mu
Thohir blindon Mazzarin me një sms: Besoj tek ty "Besoj te Mazzarri, nëse jo do ta kisha ndërruar muaj më parë". Këto janë fjalët e presidentit të Interit Erick Thohir,
Mazzarri-Inter, pritet rinovimi në Prill Interi duket se është rikthyer në rrugën e duhur me destinacion të mundshëm futbollin europian e gjithçka falë punës së
Inter, e ardhmja e Mazzarrit kalon nga Europa Walter Mazzarri e di shumë mirë që 4 muajt e ardhshëm janë një test i rëndësishëm për konfirmimin e tij në drejtimin e z
Ja Interi i ri i Mazzarrit (FOTO LAJM) Hernanes dhe Danilo D'Ambrosio janë dy goditjet e Interit për merkaton e janarit. Edhe pse u prit deri në ditët e fundit