999 rezultate për

mazreku

Historiani rumun bën një zbulim të rrallë për një peshkop nga Kosova Historiani nga Budapesti, prof. dr. Antal Molnár, të mërkurën ka mbajtur ligjëratë në Universitetin “Ukshin Hoti” në Pri
Rrëzohet shpallja "Qytetar Nderi" e Gafur Mazrekut Shpallja “Qytetar Nderi “ për ish-deputetin Gafurr Mazreku në Has është rrëzuar nga Prefekti Zenel Kuçana. Në një dek
Dekorimi i Mazrekut, reagon Rudina Hajdari Këshilli Bashkiak i Hasit shpalli vetëm pak ditë më parë Gafurr Mazrekun, “Qytetar Nderi”. Kjo bëri që shumë nga figu
Shpallën qytetar nderi Mazrekun, Rama reagon sërish Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme gjatë mbledhjes së grupit Parlamentar ka reaguar dhe në lidhje me shpalljen “Qyteta
PAMJET/ Si nisi sherri dhe momenti i plagosjes së Azem Hajdarit nga Gafur Mazreku (VIDEO) Ish-deputeti socialist Gafur Mazreku u rikthye në qendër të vëmendjes pas vendimit të bashkisë së Hasit për t'a shpallur
Edi Rama reagon pas shpalljes "Qytetar Nderi" të Mazrekut Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes së grupit Parlamentar ka reaguar dhe në lidhje me shpalljen “Qytetar nderi” nga B
Si në telenovela, motrat takojnë vëllain pas 72 viteve Një ngjarje interesante ka ndodhur në familjen Mazreku nga fshati Guriç, komuna e Malishevës në Kosovë. Kryefamiljari i
Paraburgim për të dyshuarit e vrasjes së Egzon Mazrekut Dy të dyshuarit për vrasjen e Egzon Mazrekut, në Sopijë të Suharekës, Xhevat Hysenajt dhe Naser Makollit u është caktuar
Aksioni i Policisë, ja si u kap njëri prej vrasësve të Egzon Mazrekut (VIDEO) Njësitë speciale të Kosovës, mëngjesin e kësaj të mërkure nisën aksionin për kapjen e vrasësit Naser Makolli. Makoll
Arrestohet i dyshuari për vrasjen e Egzon Mazrekut Personi i arrestuar është nga rajoni i Prishtinës. Në deklaratën dhënë në Polici, ai e ka përshkruar vendin e ngjarjes d
Misteri i vrasjes së Egzon Mazrekajt (VIDEO) Drita Mazreku nuk e ka të qartë motivin pse thjeshtri i saj Egzon Mazreku u qëllua për vdekje. 22 vjeçari nga Sopia e
Vrasja e Egzon Mazrekut në Suharekë, familja rrëfen tmerrin Egzon Mazreku, 22 vjeçar, u vra mbrëmë në shtëpinë e tij në Sopijë të Suharekës, ndersa babai i tij Naimi ka mbetur i pl
Njihuni me 14-vjeçarin pa duar, gjeniun e artit në Malishevë (FOTO LAJM) Në shkollën fillore "Ibrahim Mazreku" në Malishevë gjendet një nxënës në klasën e nëntë i cili dhe pse pa duar ka arritu
Plagosja e Azem Hajdarit në parlament (VIDEO) AP ka publikuar videon e sherrit në Kuvend, mes deputetit të PD-së Azem Hajdari dhe deputetit të PS-së, Gafurr Mazreku.
Heqja e imunitetit: Burg vetëm për Nanon dhe Gafur Mazrekun Tom Doshi dhe Mark Frroku i shtohen listës së 20 deputetëve të tjerë të Kuvendit të Shqipërisë, për të cilët është kërku
Korrupsion në çdo sektorë të qeverisjes Lëvizja FOL ka prezantuar statistika për vitin 2011-2012, të cialt tregojnë se efektete korrupsionit janë gjithëpërshfi