999 rezultate për

mayweather

ZYRTARE/ Mayweather rikthehet në ring në vitin 2021, diçka e madhe na pret Boksieri Floyd Mayweather do rikthehet në ring për luftë me 28 shkurt 2021 në Tokyo Dome. Boksieri i pensionuar me re
"Leku shkon te leku", Mayweather fiton bast (FOTO LAJM) Kampioni i botës në boks, Floyd Mayweather ka arritur të fitojë para në një bast. Ishte vet amerikani që e postoi tik
Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet
Mayweather nuk njeh rregulla, bën xhiro nëpër LA pa maskë Floyd Mayweather thyen rregullat e vendosura nga qeveria për mbrojtjen nga koronavirusi, duke dalë në rrugët e Los Angel
Arrestohet vajza e Floyd Mayweather, goditi rivalen në dashuri Vajza 19-vjeçare e boksierit Floyd Mayweather, Iyanna është arrestuar për sulm të rëndë me armë vdekjeprurëse, pasi kish
Gjendet e vdekur ish-gruaja e Floyd Mayweather Nëna e tre fëmijëve të Floyd Mayweather, Josie Harris, është gjetur nga policia e vdekur në makinën e saj. Ajo u gjet
Floyd Mayweather kandidat potencial për ta blerë Newcastle United Mayweather mund t’i bashkohet botës së futbollit. Ish boksieri amerikan dhe një nga sportistët më të pasur në histori
Mayweather gati të nisë një aventurë të re, kandidat për të blerë Newcastle United Mayweather mund t’i bashkohet botës së futbollit. Ish boksieri amerikan dhe një nga sportistët më të pasur në histori
Khabib ka një propozim të çmendur për tu përballur me Mayweather Lufta që ndryshoi historinë e boksit dhe arteve marciale u zhvillua në gusht të vitit 2017, mes Floyd Mayeather dhe Cono
Mayweatheri i gatshëm të stërvisë Wilderin për duelin e tretë me Fury Floyd Mayweather është bindur se Wilder do ta mposhtë Fury nëse lejon njerëzit e tij ta stërvisin. Kampi i Wilderit k
Floyd Mayweather " e lëshon", i bën dhuratë speciale vajzës së tij për Krishtlindje Floyd Mayweather ka hapur "thesin" për dhuratën e Krishtlindjes për vajzën e tij. Boksieri i ka dhuruar vajzës së tij
Zbulohet shifra e majme, kaq para shpenzoi Floyd Mayweather në një klub striptizmi (VIDEO) Boksieri amerikan, Floyd Mayweather njihet për jetën e tij luksoze. Së fundmi ai ka njoftuar se do të zhvillojë një m
Floyd Mayweather tregon pasurinë, çanta me dollar, ora të shtrenjta ar pafund (FOTO LAJM) Krahas asaj që jep në ring, boksieri Floyd Mayëeather njihet edhe për dëshirën që ka për të ekspozuar pasurinë e tij.
Ronaldo dhe Mayweather, kampionët e mëdhenj festojnë së bashku (FOTO LAJM) Kampionët festojnë me kampionin. Boksiari i pamposhtur amerikan, i madhi Floyd Mayweather, i është bashkuar festës së Ju
Mayweather dhuron spektakël, fiton 9 milionë euro për 2 minuta Boksi është një nga sportet më të forta teksa rivaliteti në ring vjen pas një sërë grushteve mes kundërshtarëve. Kjo
E zbulon babai i Khabib, shikoni kur mund të zhvillohet dueli me Mayweather Babai i Khabib Nurmagomedov ka dhënë shenja të reja për një datë të mundshme dhe vendin për meçin mes djalit të tij dhe
Agjenti i Khabibit thotë se po punohet për ndeshjen kundër Floyd Mayweather Agjenti i Khabib Nurmagomedovit, Ali Abdelaziz, beson se mund të ndodhë përballja ndërmjet klientit të tij dhe Floyd May
Akuzat e Mayweatherit: Japonezët më mashtruan Ditët e fundit u fol se boksieri amerikan Floyd Mayweather do të duelonte me japonezin Tenshin Nasukaëa. Së fundmi ka qe
Tashmë është zyrtare, Mayweather konfirmon kundërshtarin Boksieri i pamposhtur amerikan, Floyd Mayweather doli në një konferencë për shtyp ku foli për zyrtarizimin e ndeshjes nd
Khabib provokon Mayweatherin: Ku je? (VIDEO) Kampioni i peshave të lehtë të UFC-së, Khabib Nurmagomendov ka qenë së fundmi pjesë e mediave për gati 1 muaj që kur ai