999 rezultate për

mayoral

Borja Mayoral nuk shqetësohet nga Covid-19: E kisha në verë, nuk rinfektohem përsëri Sulmuesi i Romës, Borja Mayoral ka zbuluar se nuk është i shqetësuar nga koronavirusi sepse e ka kaluar në verë. 23-v
Roma në bisedime me Real Madrid për Borja Mayoral Roma ka dështuar për ta transferuar sulmuesin polak Aradiusz Milik nga Napoli. Në anën tjetër edhe sulmuesi boshnjak
Zidane nuk e ka në plan, Reali duhet të vendosë për sulmuesin Situatë e paqartë për të ardhmen e Borja Mayoral, që vijon të mbetet jashtë planeve të Zinedine Zidane. Nga ana tjetër,
Reali dyfishon rezultatin ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leganes në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është sulmuesi Bojra
Zidane nuk fton BBC-në për ndeshjen me Leganes Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, do ta nisë ndeshjen e sotme në Kupën e Mbretit kundër Leganes me treshen Mayo
Mayoral ka fatin që nuk e pati Morata Borja Mayoral mund të buzëqesh përsëri pasi më në fund do të ketë mundësinë që po e pret pothuajse gjatë gjithë këtij se
Statistikat tregojnë që Mayoral rezulton më i sakti tek Real Madrid, lë mbrapa dhe Moratan Borja Mayoral vazhdon të shfrytëzojë në maksimum çdo mundësi që i ofrohet nga Zidane. Sulmuesi Madrilen ka luajtur ve
Shikojeni se sa i trembur luante Bale kundër Fuenlabradas, sa i pafat që është (VIDEO) Gareth Bale është rikthyer të luajë pas më shumë se 2 muajve. Uellsiani mbrëmë luajti ndaj Fuenlabradas në barazimin
Benzema tregon arsyen pse vrapoi tek Mayoral që të festonte golin Karim Benzema shënoi dy gola në fitoren e mbrëmshme të Real Madridit ndaj Apoelit në Champions League. Sulmuesi Madri
Ronaldo dhuron spektakël në stërvitje, turpëron sulmuesin 20-vjeçar (VIDEO) Cristiano Ronaldo si çdo herë ka dhuruar spektakël në stërvitjen e sotme duke ia kaluar topin në mes të këmbëve talentin
Mayoral: Jam i lumtur për golin por edhe mirënjohës ndaj trajnerit Real Madridi arkëtoi tri pikë të reja në La Liga pas fitores së mbrëmshme ndaj Sociedadit. Një nga më meritorët në kë
Zidane elozhe pas ndeshjes për Mayoral dhe Balen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur pas fitores ndaj Real Sociedadit në La Liga. Francezi ka lavdërua