999 rezultate për

maya

Qeni me shtëpinë më luksoze që keni parë ndonjëherë (VIDEO) Ky qen po e përjeton jetën e shtrenjtë! Meqenëse moti nuk është aq i mirë, Maya mund të qëndrojë brenda shtëpisë së t
U bë nënë per herë të parë, këngëtarja tregon çudinë me burrin Mëmësinë çdo nënë e përjeton në mënyrën e saj, me ndjesi të forta, me lodhje, me kënaqësi të jashtëzakonshme dhe me shum
Pas shumë vitesh, këngëtarja Maya në pritje të fëmijës së parë Gjatë Maratonës së Këngës Popullore 2018, Maya përgjithësisht vishej me fustane të gjera dhe jo më kot. E ftuar sot tek
Vendimi ekstrem, mbyllet plazhi më i famshëm për shkak të vizitorëve Autoritetet kanë urdhëruar mbylljen e përkohshme të plazhit që u bë i famshëm nga filmi i Leonardo di Caprio, “The Beach
Këngëtarja e njohur në zi: T'mjerët na s’më bën dora ça të shkruaj (FOTO LAJM) Vëllai i këngëtares së njohur shqiptare, Maya Aliçka është ndarë nga jeta. Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka njoftua
Çdo ekip që dëshiron Aubemayang duhet të fokusohet tek data 26 korrik Sipas Bild, liderët e Borussia Dortmund vendosën 26 korrikun si afatin përfundimtar për të përcaktuar të ardhmen e Pierr
Aubamayang nuk i hyp avionit për në Kinë, e thërrasin nga Italia Aubameyang mund të mos transferohet në Kinë. Këtë e konfiron La Gazeta Dello Sport e cila nxjerrë në pah interesin e Mi
Ç'po ndodh me Aubemayang? Sulmuesi i Borussia Dortmundit është një nga lojtarët më të kërkuar këtë verë. Raporti i L'Equipe thotë se lojtari ës
Nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur Marinës në Meksikë (FOTO LAJM) Destinacioni i fundit i prezantueses së njohur Marina Vjollca dhe të dashurit të saj, reperit Getoar Selimi ka qenë Me
Dortmund acarohet me Aubemayang: Ktheu se nuk ka oferta për ty Aubemayang del huq. Sipas Bild lojtari është urdhëruar të rikthehet për tu bashkuar me ekipin pasi në drejtim të tijin n
Manchester City bën gati milionat për Aubemayang Pep Guardiola është i vendosur për të transferuar Aubemayang. Sipas The Sun, britanikët po përgatiten për një mega of
Manchester United, Chelsea dhe Manchester City mbeten favoritët për Aubemayang Aubemayang është një ndër emrat më të përfolur në këtë merkato. Ekipete interesuara për të janë Manchester United, C
Shkëncëtarët "rikthejnë në jetë”,gruan që ka jetuar në epokën e bronzit (FOTO LAJM) Projekti “Achavanich Beaker Burial Project” ka arritur të ndërtojë pamjen e një gruaje që ka jetuar më shumë së rreth 3.
2 ton drogë në avionin e princit saudit, arrestohet princi Princi Saudit, Al-Waleed bin Talal është arrestuar sot nga forcat e sigurisë në Liban pasi në avionin e tij u gjendën 2
Arbitri jep penallti, futbollisti e hedh K.O (VIDEO) Një futbollist i FC Mayak Igor Nosarev i jep një grusht spektakolar arbitrit në ndeshjen e Rivne Supercup, një kompetici
Kryeparlamentarja e Zvicrës, Maya Graf viziton Kosovën dhe Shqipërinë Një delegacion i Parlamentit Nacional të Zvicrës, i kryesuar nga kryetarja, Maya Graf, nga 1 deri më 6 prill do t`i bëjë
"Fundi i botës", fisi Maya ia futi kot (FOTO-LAJM) Duket se njerëzimi "ia ka hedhur paq" edhe këtë vit edhe pse sipas kalendarit të fisit Maya në datën 21 në orën 11:11 mi
Pacolli në Sudan, takohet me presidentin Mayardit Në vazhdim të turneut dyjavor në kontinentin e Afrikës, zëvendëskryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli është takuar me
E le e dashura, i ve flakën vetes Një 26-vjeçar në Londër gjeti vdekjen pasi i vuri flakën vetes në oborrin e shtëpisë së të dashurës së tij, që sapo e ki
Filmi "Maya" kthehet me trofe Filmi “Maya” i regjisorit Pluton Vasi është nderuar me çmimin e Festivalit në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit “Swansea