999 rezultate për

maxi

JLo lidhet me një tjetër balerin? (FOTO LAJM) Jennifer Lopez gjithmonë shihet nën shoqërinë e balerinëve dhe këtë herë, ajo është kapur nga paparacët teksa ishte së b
Kosta Rika përmbys Uruguain (VIDEO) Kosta Rika ka surprizuar Uruguain duke e mposhtur me rezultatin 1-3. Pjesa e parë do mbyllej me rezultatin 1-0 për Ur
Shembet një lokal në Prishtinë, ka të lënduar Vetëm para pak çastesh është shembur një loakl në Arbëri të Prishtinës. Më konkrretisht, shembja ka ndodhur shumë pra
Femra më seksi sipas “Maxim”, modelja Candice Swanepoel Candice Swanepoel është renditur në krye të listës së “Maxim's Hot 100”, si gruaja më e bukur në botë. Përfundimish
Çfarë ka dashur të thotë Icardi me këtë? Mauro Icardi është personi me i përfolur për momentin në medjat Italiane nga forma e shkëlqyer që ka shfaqur ndeshjet e
Maxi Lopez nuk i jep dorën Icardit (VIDEO) Mauro Icardi e mposht Maxi Lopezin jo vetëm jashtë fushës së lojës. Sulmuesi i Interit ishte autor i një dopiete në fito
Korne perfekte, gol perfekt (VIDEO) Në ndeshjen e Copa Libertadores mes Lanus dhe Deportivo Cali, skuadra vendase dyfishoi rezultatin falë një skemë fantast
Maxi Lopez "pushton" ish-in e Balotellit (FOTO LAJM) Në pritje të divorcit zyrtar me Wanda Nara, Maxi Lopez rikthehet të jetë protagonist i lajmeve gossip në futboll. Sulmue
Derbi i Sampdorias, vendos Maxi Lopez (VIDEO) Derbi i Genova-s është një ndër më të ndjerit në Itali dhe kjo u vërtetua dhe nga koreografia e jashtëzakonshme e tifoze
Dymaxion rikthehet pas 80 viteve (FOTO-LAJM) Pas 80 viteve, kompania e Jaroslav Spacek “Ecorra” është në fazën finale të riprodhimit të prototipit të parë të Dymaxio
Mauro Icardi i "rrëmben" gruan Maxi Lopezit (FOTO LAJM) Wanda Nara dhe Maxi Lopez janë ndarë disa ditë më parë dhe pas njoftimit në Twitter, ish bashkëshortja e sulmuesit argje
Anoreksia lidhet edhe me gjenet Studimi më i madh bërë deri në ADN-në e pacientëve anoreksik ka zbuluar një gjen, i quajtur EPHX2, i lidhur me sëmundjen
Aguilera në super-formë për Maxim (FOTO LAJM) Christina Aguilera tregoi formën e saj më të mirë, ndërsa pozoi në koopertinën e "Maxim", e cila do të dalë në qarkullim
Supergol nga kushëriri i Messit (VIDEO) Jemi mësuar të shohim gola spektakolarë nga Lionel Messi por nuk duhet të mjaftohemi me kaq. Pak shumë prej jush e dinë
Inter, lind ideja Maxi Morales Duhej të ishte goditja e janarit, por Paulinho do të vazhdojë të luajë, të paktën edhe për këtë pjesë të sezonit, në Bra
Gonalons, ideja e fundit për mesfushën e Milan Goleada ndaj Chievos në San Siro nuk mund të fshijë problemet e shumta që ka Milani në këtë sezon. Mbi të gjitha në repa
Gjykata Sportive "shuplakë" Allegrit Dy ndeshje pezullim për Maxi Lopez dhe një për Massimiliano Allegrin: Gjykata Sportive italiane ka zbardhur vendimet e s
Rodriguez konfirmon qëndrimin tek Liverpool Mesfushori i Liverpoolit, Maxi Rodriguez ka konfirmuar qëndrimin e tij në këtë skuadër edhe për sezonin e ardhshëm. Anë
Maxi Lopez, baba për herë të tretë Është me të vërtetë një moment i bukur për sulmuesin më të ri të Milan, argjentinasin Maxi Lopez. Ish lojtari i Catan
Galliani i kënaqur me fitoren ndaj Udineses Zëvënëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani ka vlerësuar tre pikëshin e marrë nga skuadra e Milanit e cila tashmë ësht