999 rezultate për

maxhuni

Shukri Maxhuni flet pas shkarkimit prej skandalit të këmbëve Mëngjesin e sotëm, Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi në rrejtin social, Facebook, ka njoftuar
U kap me këmbë përpjetë në makinë, flet zv.ministri (VIDEO) Zëvendës ministri i Bujqësisë në Kosovë, Shukri Maxhuni, u fotografua teksa udhëtonte me një prej makinave zyrtare dhe k
Shpend Maxhuni nuk ikën nga AKI Drejtori i Agjencisë Kosovare të Intelegjencës, Shpend Maxhuni, do të vazhdojë të mbajë pozitën e kryespiunit. Ai nuk do
Kapen shkelje pa fund, mbaron deklarimi i Shpend Maxhunit për rrëmbimin e mësuesve turq Shpend Maxhuni ka përfunduar raportin e tij para Komisionit Hetimor Parlamentar lidhur me rrëmbimin e mësuesve turq nga
Shpend Maxhuni pyetet të hënën për rrëmbimin e mësuesve turq Driton Selmanaj, zëvendëskryesues i Komisionit Hetues Parlamentar për depërtimin e gjashtë shtetasve turq, ka konfirmuar
Shala: Shpend Maxhuni duhet të vetëlargohet tani Deputeti i Kuvendit të Kosovës Haxhi Shala kërkon dorëheqjen e shefit të AKI’së Shpend Maxhuni, pasi djali i tij, u kap
Kërkohet dorëheqja ose shkarkimi i Shpend Maxhunit Vetëvendosje kërkon dorëheqje morale e shkarkime pas ‘rastit Maxhuni’. Lëvizja Vetëvendosje kërkon dorëheqje morale a
Rasti i Shpend Maxhunit të mos kalojë në heshtje Analisti, Ismet Kryeziu, ka përmendur disa nga ngjarjet aktuale në që po ndodhin në Kosovë. Ndër të tjera ka bërë thirrj
Ish-shefi i antikorrupsionit hedh akuza të rënda ndaj Lumezit dhe Maxhunit Hasan Preteni, dikur Shef i Agjencisë Antikorrupsion e ka denoncuar Shefin e AKI’së, Shpend Maxhunin dhe Kryeprokurorin
Policia nxjerr versionin, a po e mbron djalin e shefit të AKI-së? Policia e Kosovës përmes një komunikate dërguar mediave ka dhënë versionin e saj për djalin e Shpend Maxhunit. Përme
A po e mbron prokuroria djalin e Maxhunit? Prokuroria e Shtetit ka nisur një ndërmarrje për ta shfajësuar Shpëtim Maxhunin, djalin e Shefit të AKI’së, të cilit i i
Djali i Shpend Maxhunit ishte i armatosur deri në dhëmbë kur u kap Djali i shefit të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë Shpend Maxhuni, Shpetimi është kapur me armë pa leje nga Policia
Del raporti i zv.ministrit te Haradinaj, bën ndërlidhjen e vitit Zëvëndësministri i Ministrisë së Bujqësisë, Shukri Maxhuni i ka dorëzuar një raport “perlë” kryeministrit Haradinaj.
Deklarohet pasuria e Shefit të ri të AKI I gjendur herë pas here në qendër të vëmendjes për shkak të pasurisë së tij, shefi i ri i së Kosovës për Inteligjencë, S
Ky është personi që do ta zëvendësojë Maxhunin në krye të Policisë Drejtori i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni nga sot është emëruar zyrtarisht drejtor i Agjencisë së Kosovës për Intel
Kush është Shpend Maxhuni, njeriu i Thaçit që u bë kryespiun Shpend Maxhuni u përfol si një nga zyrtarët e lartë përgjegjës për deportimin e gylenistëve, dhe kërkohej që të shkarkoh
Puçi policor me mësuesit, pse nuk u shkarkua Drejtori i Policisë së Kosovës? Të paktën nga ajo që u tha në publik nga krerët më të lartë të shtetit të Kosovës, rrëmbimi i mësuesve turq gjatë ditës
Policia e Kosovës zbulon pronarin e veturës që vrau Ivanoviçin Shpend Maxhuni, drejtori i Policisë së Kosovës, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ra
Shpend Maxhuni: Ja kush e dha urdhrin për ndalimin e trenit rus (FOTO LAJM) Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, pas shumë aludimeve së trenin e Rusisë që iu dhurua Serbi
Sulmi ndaj Kuvendit me elemente terroriste Shefi i Policisë së Kosovës Shpend Maxhuni, ka bërë të ditur se sulmi ndaj Kuvendit të Kosovës ka elemente terroriste, p