999 rezultate për

mavrove

Pezullohet polici që u kap me kokainë në makinë Polici V.R i cili me date 2 gusht në pikepagesen e Gostivarit gjate kontrollit rutine u kap me tre gram kokaine, është p
Dëborë dhe ngrica në Maqedoni, 87 cm në Mavrovë Temperaturë me e ulët në Maqedoni në orën shtatë është matur në Kodër të Diellit, ku janë regjistruar -15 gradë Celsius.
Në këto vendbanime në Maqedoni bora arrin një metër Borë më shumë ka rwnw në Mavrovë prej 78 centimetrash, në Lazaropole 51 cm, Dibër dhe Tetovë 20, Shkup 15, Ohër 5cm dhe
Orteku bllokon rrugën Mavrovë-Dibër (FOTO LAJM) Raportimet më të reja flasin për probleme të shtuara në vazhdimësi në komunikacionin rrugor në Maqedoni, si rezultat i t
Orteku bllokon rrugën Mavrovë-Dibër, ndalohet qarkullimi në disa akse rrugore Raportimet më të reja flasin për probleme të shtuara në vazhdimësi në komunikacionin rrugor në Maqedoni, si rezultat i t
Bllokohet aksi rrugor Mavrovë-Dibër dhe Kërçovë-Gostivar Për shkak të reshjeve intensive të borës, aksi rrugor Mavrovë – Dibër është bllokuar pasi që është aplikuar ndalesa për
Po shkrihet shtresa e borës në Llazaropole, Mavrovë dhe Krushevë Moti me diell, me temperatura mbi mesataren për këtë periudhë të vitit shkaktoi shkrirje të borës në Llazaropole, ku lar
Temperatura më e ulët dhe më shumë borë në Mavrovë Këtë mëngjes temperatura më e ulët është regjistruar në Mavrovë, edhe atë -7°C, ku poashtu kishte edhe më shumë borë, në
Temperatura të ulëta dhe nivel i lartë dëbore në Maqedoni Maqedonia do të përfshihet nga i ftohti që do të shkaktoje rënie nën 0°C të temperaturave. Gjatë 24 orëve të fundit,
Temperatura të ulta dhe reshje bore në Mavrovë e Dibër Më ftohtë në mëngjesin e sotëm në orën shtatë ka qenë në Mavrovë me temperaturë të matur -7, pastaj vijon Krusheva me -
Më shumë borë në Llazaropole dhe Mavrovë Në mëngjesin e sotëm borë me intensitet më të dobët bie në Pozharanë mbi luginën e Pollogut. Mbrëmë reshje të dobëta
Reshje bore në Kodrën e Diellit dhe Mavrovë, këto janë rrugët ku duhet të tregoni kujde Qarkullimi në rrugët e Maqedonisë zhvillohet nëpër rrugë të lagështa në pjesët perëndimore dhe jug-perëndimore të shteti
Shembja e rrugës, bllokohet pjesërisht qarkullimi në rrugën Mavrovë – Strazhë Për shkak një shembje të madhe, qarkullimi në rrugën magjistrale A2 Mavrovë – Strazhë zhvillohet në një korsi me prezenc
Reshjet/ Vërshime në rrugën Mavrovë-Galiçnik, mjegull në Stracin dhe Pletvar Për shkak të daljes së ujit në rrugë është vështirësuar qarkullimi në asin rrugor Mavrovë – Galiçnik, 100 metra para v
Aksident i rëndë rrugor në rrugën Hanet e Mavrovës -Dibër, 6 të lënduar Gjashtë persona janë lënduar, prej të cilëve katër fëmijë, në një aksident rrugor që ndodhi në rrugën Hanet e Mavrovës –
Ndërpritet qarkullimi në aksin Mavrovë-Dibër Të gjithë ata që udhëtojnë në drejtimin rrugor Mavrovë-Dibër, duhet të kenë parasysh se edhe sot do të ketë bllokim të q
Ndërpritet lëvizja e automjeteve në rrugën Mavrovë-Dibër Lëvizja e automjeteve në rrugën Mavrovë-Dibër përgjatë urës së Mellniçanit deri në fshatn Kosovrast i Poshtëm sot nga or
Bllokohet rruga Dibër-Mavrovë, mësoni arsyet Të gjithë ata që sot do të udhëtojnë në drejtim të Dibrës, duhet të kenë parasysh se gjatë ditës do të ketë bllokim të r
Përmbytet nga shiu rruga Mavrovë-Kërçovë (VIDEO) Rruga Mavrovë-Kërçovë është përmbytur nga reshjet e shiut të cilat vazhdojnë edhe në këto momente. Në videon e më sip
Banesa në Mavrovë përfshihet nga flakët, lëndohet 5-vjeçarja Një vajzë 5-vjeçarë ka marrë lëndime të rënda trupore në një zjarr që përfshiu një shtëpi në fshatin Vërbjane, në Komunë