999 rezultate për

mavraj

Pas fitores me Izraelin, Mavraj viziton xhaminë më të vjetër në botë (FOTO LAJM) Mërgim Mavraj, ka shfrytëzuar transfertën ndaj Izraelit për të bërë një vizitë në dhe xhaminë më të vjetër e cila është
Mesazhi i veçantë i Mërgim Mavrajt disa orë pas fitores me Izraelin Kapiteni i Shqipërisë Mërgim Mavraj në ndeshjen me Izraelin është shfaqur shumë i i emocionuar pas fitores 0-3 që arriti
Mavraj zbulon për kë ishin duartrokitjet në dhomat e zhveshjes Pas përfundimit të ndeshjes Izrael-Shqipëri u dëgjuan duartrokitje në dhomat e zhveshjes. Të gjithë menduan se ato ishin
Premtimi i Mavrajt para ndeshjes me Izraelin: Dalim faqebardhë! (VIDEO) Kapiteni i ri i kombëtares Mërgim Mavraj ka folur në konferencë për shtyp në Izrael, para sfidës së nesërme. Mbrojtësi k
Kombëtarja surprizon Mavrajn për ditëlindje (VIDEO) Dje ka qenë një ditë shumë e veçantë për mbrojtësin e Kombëtares Shqiptare të Futbollit Mërgim Mavraj, pasi festoi ditël
Kapiteni Mavraj komenton "turpin": Gabuam të gjithë, fytyrën e vërtetë e shihni në Izrael Mergim Mavraj luajti dje si kapiten pasi Ansoi Agolli nuk është grumbulluar për shkak se është pezulluar për shkak karto
Mavraj për "Bild": Zgjedh të ndërtoj një shtëpi për të varfërit para orës Rolex Mërgim Mavraj nuk ka nisur pushimet luksoze si shokët e skuadrës të Hamburgut, por ka udhëtuar drejt vendit tonë për t’u
Bayerni e mbyll me fitore Bundesligën, mbijeton Hamburgu i Mavrajt (VIDEO) Budesliga ka mbyllur sezonin 2016/17, duke na dhuruar 34 javë të mbushura me shumë emocione dhe spektakël. Edhe këtë vit
Mavraj masakrohet nga gazeta më e madhe gjermane Hamburgu është drejt rënies në Bundesliga II, pasi në pesë ndeshjet e fundit ata kanë humbur katër herë, duke bërë që si
Mavraj shpërthen ndaj mediave: Gazetar leshi, s'jam atdhetar i rrjeteve sociale Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj, ka reaguar për lajmin e shpërndarë së fundmi pas takimit të dy ditëve m
Mavraj befason të gjithë: Fatkeqësi që nuk luaj për Gjermaninë Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptarë, Mërgim Mavraj, ka dhënë një deklaratë shumë të çuditshme para tifozëve të Hamburgut
Mavraj: Europiani i veçantë, tani rivalët na vlerësojnë ndryshe ... Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare analizon situatën aktuale në kampin kuqezi dhe flet për ndryshimet që ekzistojnë mes sk
Mungon ndaj Italisë, ky është mesazhi i Mavrajt para ndeshjes Dëshira e tij ishte e madhe që të ishte një ndeshje të madhe si ndaj Italisë, por një dëmtim ja ka bërë të pamundur. Mër
De Biasi: Mavraj kërkoi të vinte, por mjekët thanë se nuk është gati Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi ka publikuar sot listën e plotë të lojtarëve për ndeshjet ndaj Italisë,
Mavraj jep një lajm fantastik për Kombëtaren Mërgim Mavraj po bën maksimumin që të jetë gati për ndeshjen ndaj Italisë Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mërgim Ma
De Biasi në hall nga dëmtimi i Mavraj-t, ja si mund të luajmë ndaj Italisë (FOTO) Shqiipëria do të ketë shumë mungesa ndaj Italisë. Sikur të mos mjaftonin mungesat e Etrit Berishës dhe Berat Gjimshitit
Kjo është gafa e Mavrajt që eliminoi Hamburgun (VIDEO) Pas disfatës shkatërrimtare 8-0 me Bajernin në fundjavë, Mërgim Mavraj u zotua se Hamburgu “do ta flakte jashtë stadiumi
Bayerni tërmet 8 ballësh ndaj Hamburgut, Lewandowski turpëron Mavrajn (VIDEO) Fundjavë golash në Bundesligë. Pas barazimit në sekondat e fundit ndaj Herthës së Berlinit Bayerni është shfryrë keq nda
Lewandowski i çmendur, shënon tripletë ndaj Mavrajt Robert Lewanodwski nuk ka të ndalur sot ën Gjermani. Sulmuesi polak ka shënuar 3 gola ndaj Hamburgut të Mavraj. Mbrojtës
1000 pankina për Ancelottin ndaj Mavrajt, zbuloni statistikat e çmendura të tij (FOTO) Bayerni sot luan ndaj Hamburut, në një sfidë që do të jetë jubilare trajnerin italian të Bayern Munich, Carlo Ancelotti,