999 rezultate për

mauro

Mauro Icardi lihet përsëri jashtë skuadrës te Interi Edhe pse testet mjekësore konfirmuar se Mauro Icardi nuk vuan nga lëndimi i gjurit, sulmuesi argjentinas nuk është pjesë
Chelsea kontakton Interin për Icardin Interi po mendon që në merkaton e verës të shes sulmuesin, Mauro Icardi. Siç raporton gazetari italian, Tancredi Pal
Mauro Icardi kryen testet mjekësore te Interi Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimi
​Zbulohen detajet e ofertës së re të Interit për Mauro Icardin Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, i kishte garantuar bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Icardit, Wanda Naras
Wanda qan për shiritin e kapitenit, Interi sqarohet për Icardin Emisioni "Tiki Taka" ëhstë një ndër më popullorët në Itali ku ndiqet nga mijëra teleshikues. Në këtë emision ka qënë
Wanda Nara transferon Mauro Icaridn te Juventusi? (FOTO LAJM) Wanda Nara u godit me gurë ditën e sotme nga tifozët e Interit, për shkak të situatës aspak komode të krijuar me sulmues
​Tifozët e Interit sulmojnë bashkëshorten e Mauro Icardit Problemet për Mauro Icardin kanë shpërthyer gjatë ditëve të fundit, pasi që klubi zikaltër i hoqi atij shiritin e kapite
Mauro Icardi konfirmon dëmtim e pësuar në nyjen e këmbë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, ka konfirmuar sot se është duke marrë tretman mjekësor në nyjën e këmbës së djathtë.
Marotta flet për të ardhmen e Mauro Icardit Drejtori gjeneral i Interit, Beppe Marotta, ka thënë se Mauro Icardi nuk ka problem me skuadrën. Sulmuesi argjentinas
Wanda Nara: Icardi do të rinovojë kontratën me Interin Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka siguruar Interin dhe tifozët se “telefoni i saj është i lëshuar rregu
Maxi Lopez zbulon raportet me Wandën: Më telefonon kur Icardi është në grumbullim Sulmuesi i njohur argjentinas, Maxi Lopez ka dhënë një intervistë për të përditshmen sportive të Buenos Airesit, "Ole",
Ikën nga Interi? Icardi reagon ndaj lajmit të gazetës italiane (FOTO LAJM) Mauro Icardi ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes pas zërave që e lidhin atë me një largim të mundshëm nga Inte
Chelsea hap thesin, ofron 100 mln £ për Mauro Icardin Chelsea po mendon që të transferojë lojtarë cilësorë tani në merkaton e janarit. Blutë e Londrës kanë piketuar sulmu
Icardi i jep avantazhin Interit ndaj Udineses (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Udinese në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Mauro I
Mauro Icardi shpërblen shokët ekipit të tij (FOTO LAJM) Mauro Icardi ka mbajtur premtimin e dhënë për shokët e skuadrës. Argjentinasi realizoi sezonin e kaluar 29 gola në Seria
Motra e Icardi-t akuza të forta ndaj Wanda-s: Nuk flasim më prej saj Për herë të parë në televizion, Ivana Icardi, motra e Mauro-s, sulmuesi dhe kapiteni i Inter, ka folur për prishjen e ma
Icardi vulos fitoren e Interit (VIDEO) Interi k a shënuar edhe golin e tretë ndaj Lazios në "Stadio Olimpico". Është përsëri Mauro Icardi që shënon në minu
Vjen tentativa e parë, Icardi shumë afër golit (VIDEO) Barcelona dhe Interi po luajnë me njëra-tjetrën në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Sulmues
Rakitiç: Icardi është kopje e Inzaghit Sonte në mbrëmje do të luhet dueli i shumë pritur mes Barcelonës dhe Interit. Një përballje mes dy skuadrave elitë të ch
Zhbllokohet ndeshja, Icardi i jep avantazhin Interit (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Milanit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënaur është Mauro Icardi në minutën e 92'