"Çmendet" Interi, Barella realizon supergol (VIDEO)
999 rezultate për

matteo

Sassuolo shokon Milanin (VIDEO) Sassuol ka befasuar Milani duke kaluar në avantazh në "San Siro". Ai që ka shënuar është Matteo Politano në minutën
United i jep të dy, Martialin dhe Darmianin për brazilianin e Juves Një mardhënie e mirë mund të nisë në merkaton e verës midis dy klubeve United dhe Juventus. Dy gjigantët janë duke n
Klubi i madh evropian i gatshëm të paguajë klauzolën e Hysajt TuttoSort raporton se Hysaj pritet të largohet në verë nga Napoli. Teksa agjenti i tij, Matteo Giuffredi i ka thënë Napo
Itali, PD-ja i mbyll derën Berlusconit dhe 5 Yjeve: Do jemi në opozitë Pas humbjes së thellë në zgjedhjet e 4 marsit e dorëheqjes së liderit të saj Matteo Renzi, Partia Demokratike Italiane k
Matteo Salvini: Historia e suksesit të ekstremit të djathtë të Italisë Kreu i Lega Nord, Matteo Salvini ka thënë se ka një "të drejtë" për të qeverisur Italinë pasi ka fituar 17 përqind të vo
Përse italianët e jugut i dhanë një shuplakë Matteo Renzit (FOTO LAJM) E majta italiane me në krye Matteo Renzin ka humbur ndjeshëm terren në këto zgjedhje, ku vërehet se territorin e saj ku
Juventus informohet nga lojtari se nuk do ta rinovojë kontratën Tuttosport shkruan se Kwadwo Asamoah nuk do ta rinovojë kontratën me Juventuasin, ndërsa Zonja e Vjetër është duke mendu
Agjenti i Matteo Darmian mohon negociatat me klubet italiane Agjenti i Matteo Darmian, insiston se nuk ka asgjë të vërtetë në lidhje me raportimet se klientin e tij e kërkojnë Roma,
Fitoi Champiosin me Chelsea, Di Mateo kërkon një mundësi të re Roberto Di Matteo është gati të rikthehet në stol. Trajneri italian që në vitin 2012 fitoi Champions League me Chelsea,
Napoli në protesta të dhunshme kundër vizitës së Matteo Slavinit (VIDEO) Qyteti i Napolit në Itali është përfshirë në protesta të dhunshme pas vizitës së kryetarit të Lidhjes së Veriut, Matteo
Largohet nga Man.United, drejt Milanos Skuadra e Interit ka arritur një marrëveshje me mbrojtësin Matteo Darmian i cili ka vendosur të largohet nga Manchester
ZYRTARE/ Jep dorëheqjen përfundimisht Matteo Renzi Kryeministri i Italisë Matteo Renzi tashmë përfundimisht ka dhënë dorëheqjen e tij. Pas referendumit të së dielës, ai e
LAJMI I FUNDIT/ Humbi referendumin, jep dorëheqjen Kryeministri i Italisë, Matteo Renzi (VIDEO) Duke filluar nga nesër, parlamentit italian do t'i duhet të kërkojë një kryeministër tjetër. Matteo Renzi sapo lajmër
Matteo Renzi paralajmëron Britaninë mbi të drejtat e BE-së Do të jetë e pamundur që bisedimet për daljen e Britanisë të rezultojnë me një marrëveshje që do t'i jepte britanikëve m
Matteo Renzi zemërohet me Evropën Kryeministri italian, Matteo Renzi shfaqi një mospëlqim këtë fundjavë kundrejt një Evrope që e gjykon shumë të ndrojtur
Dalja e Britanisë nga BE, Renzi mbledh urgjent qeverinë Dalja e Britanisë nga BE ka sjellë dhe reagimet e menjëhershme të shteteve që janë pjesë e BE-së, një ndër to është dhe
Di Matteo për Donis Avdiajn: Eshtë sulmues që ka cilësi të mëdha Trajneri i Schalke 04, Roberto di Matteo është i qartë sa i përket futbollistit shqiptar, Donis Avdiaj. “Donis është
Si e sheh Di Matteo ndeshjen me Realin Trajneri italian i Schalkes është i vetëdijshëm se për të përmbysur një humbje 2-0 për më tepër të pësuar në shtëpi ësht
Italian PM urges EU to accept new members "For Europe Albania, Serbia, Montenegro are very important and we can not allow for this debate on enlargement to be gui
Renzi në Strasburg: BE s’mund të bëjë pa Shqipërinë “Europa nuk mund të bëjë dot pa Shqipërinë, Serbinë, Malin e Zi dhe nuk mund të lejojmë që ky diskutim mbi zgjerimin të