999 rezultate për

matta

Mattarella “ngrin” dorëheqjen e Renzit Presidenti italian Sergio Mattarella ka ngrirë dorëheqjen e kryeministrit Mateo Renzi, duke e shtyrë largimin e tij nga
Nishani vizitë zyrtare në Itali, takim me Presidentin Mattarella Me ftesë të Presidentit italian Mattarella, Presidenti Bujar Nishani u nis në krye të delegacionit zyrtar shqiptar drejt
PRESIDENTI I RI / Kush është Sergio Mattarella? Jo, ndoshta ai nuk do të hyjë në histori vetëm për “Mattarellumin”, ligjin elektoral të vitit 1994, që do të duhej të ço
Sergio Mattarella zgjidhet presidenti i ri i Italisë Sergio Mattarella është zgjedhur Presidenti i ri i Italisë. Ai mori 505 votat e mjaftueshme të Parlamentit italian për t
Pato si Icardi, e shpreh dashurinë në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Dashuri në kohët e rrjeteve sociale. Mauro Icardi nuk është i vetmi që i deklaron ndjenjat e tij në internet. Ai që e im
Pato dhe Sophia Mattar nuk e fshehin më (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Barbara Berlusconi, jeta private e Alexandre Pato përbën gjithmonë lajm. Pas zërave të pakonfirmuara për
Pato, dashuria e re quhet Sophia Mattar (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Barbara Berlusconi, jeta private e Alexandre Pato përbën gjithmonë lajm. Pas zërave të pakonfirmuara për
Torres: shijova më shumë golin e Matës Fernando Torres ka hyrë në histori si lojtari i parë që shënon në dy finale rradhazi të Europianeve. Por ai ka dekalruar