999 rezultate për

matilda

Motrat surprizojnë mësuesen heroinë pasi humbën vëllain: Ke qenë një nënë e dytë! Programi i “Dua të të bëj të lumtur” ka sjellë një histori prekëse për ditën e mësuesit, 7 Mars. Mësuese Rilindja ish
E martuan me shkuesi por nuk i treguan për sëmundjen e tij, gruaja bën rrëfimin e dhimbshëm Një histori e dhimbshme është bërë sot pjesë e emisionit “Me Zemër të Hapur”, ku një nënë e re është në ankth për të ard
"Mendoja të helmoja veten dhe 2 fëmijët...", rrëqeth e reja (VIDEO) Matilda është nënë e dy fëmijëve. Ajo nuk ka pasur një jetë të lehtë dhe shkaku kryesor për këtë ishin problemet me ish-
As Rama e as Matilda, Gregori tregon pikën e tij më të dobët Gregor Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, ka zgjedhur ta jetojë jetën e tij larg zhurmës mediatike dhe asaj politike,
Matilda tregon thashethemet që "ftohën" martesën e saj Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur ata arrijnë të prishin një marrëdhënie
Kush ishte gruaja që i kishte marrë zemrën Ramës kur nuk ia varte Ornelës "E kam dashur Edi Ramën por ai nuk ma vari kurrë" Kjo deklaratë e artistes Ornela Vorpsi pushtoi më shpejtësi mediat
E ëma e Matilda Makoçit flet gjithë emocion për nipin e saj, Gregorin E ëma e aktores së famshme, Matilda Makoçi, ka rrëfyer disa detaje të veçanta nga jeta e saj në Report Tv. Mari Makoç
Çifti i BB prezanton vajzën, një mrekulli e vogël (FOTO LAJM) ​Fatjoni dhe Matilda e Big Brother 7 janë tashmë prindër të një vajze. Çifti ka zgjedhur emrin Evelyn për vog
Çifti i Big Brother bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Matilda dhe Fatjoni i Big Brother 7 janë bërë prindër të një vajze. Lajmi është bërë i ditur me anë të një postimi q
Matilda Makoçi i rikthehet ekranit: Si u binda të luaj në filmin e ri (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur , Matilda Makoçi do të rikthehet serish në ekran. Ajo foli për projektin e saj më të ri dhe tr
Familja Dyrmishi kërkon ndihmë, vajzës me të meta mendore i heqin Kemp-in Një histori e dhimbshme po zhvillohet në emisionin “Me Zemër të Hapur”. Matilda Dervishi, është një vajzë 27-vjeçar
Matilda Makoçi kujton: Si më ngacmonin në gimnaz dhe raporti me Gregun Ish-bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, aktorja Matilda Makoçi ishte e ftuar këtë të diel në emisionin ‘E Diell’ në
RRËFIMI/ "Si u bënë aktore Matilda Makoçi dhe Rajmonda Bulku" (FOTO LAJM) Të flasësh me një operator filmash artistikë a dokumentarësh, që ka qenë pas kamerës së aktiviteteve ose filmave më të r
INTERVISTA E PLOTË/ Matilda Makoçi: Përse ika nga skena. Raporti im me Edin dhe Gregorin (VIDEO) Në një intervistë për emisionin “Exclusive” dhe gazetaren Aurora Daka, Matilda Makocci tregon diçka nga jeta e saj larg
Flet Matilda Makoçi: Ja përse u ndava nga skena (VIDEO) Matilda Makoçi ka dhënë një intervistë për emisionin "Exclusive" duke rrëfyer mjaft nga jeta e saj. E pyetur se cili
INTERVISTA/ Matilda Makoçi rrëfen marrëdhënien me Edi Ramën dhe Gregorin Matilda Makoçi u rikthye në skenë nëpërmjet interpretimit të disa poezive në një ekspozitë të piktores Natasha Bega. Emi
DËSHMIA/ "Përse i thash Ramës të mos martohej me Matilda Makoçin" Rikthimi i Matilda Makoçit rizgjoi diskutimet mbi martesën e dështuar me Kryeministrin aktual Edi Rama, prej kurioziteti
INTERVISTA/ Nëna e Matilda Makoçit flet për martesën e së bijës me Edi Ramën (VIDEO) Shfaqja e Matilda Makoçit në skenë pas më shumë se 20 vitesh mungesë ishte një surprizë për publikun shqiptar duke tërhe
Mjaft u morët me Matildën! Nga Rudina Xhunga Matilda Makoçi u rikthye. Në një mbrëmje modeste, duke recituar poezi dhe kërcyer, e rrethuar me pë
Matilda Makoçi, fisnike. Ja çfarë thotë për Edi Ramën (FOTO & VIDEO) Aktorja Matilda Makoçi ka qenë një ndër aktorë më në zë të viteve ’80-’90 në Shqipëri, por ndryshimi i sistemeve dhe një