999 rezultate për

matic

Mancheser United e bëri Kosovën pjesë të Serbisë, tifozët kosovarë reagojnë ashpër ndaj klubit anglez Manchester United është përfshirë në një skandal të madh duke e konsideruar shtetin e Kosovës si pjesë të Serbisë. Kl
Ylli United befason duke marë përgjegjësitë: Une isha lojtari më i dobët Nemanja Matic mendon se ai ishte problemi më i madh i Manchester United gjatë disfatës 4-0 ndaj Everton në Goodison Park
Si u prit Hashim Thaçi në Londër? Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka mbajtur të premten në Londër një ligjëratë për situatën politike në Kosovë dhe ra
Super Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC + Dinamikë drejtimi në nivelin e ‘motorsport’, sprint shpërthyes, rehati maksimale, shkruan Albeu.com Mercedes-AMG GT 6
Nemanja Matic i jep avantazhin Manchester United (VIDEO) Manchester United ka kalaur në epërsi në minutën e 29 falë golit të shënuar nga Nemanja Matic. Djajtë e kuq duket sikur
Matic: Mos fajësoni Mourinhon Nemanja Matic ka thënë se nuk duhet të fajësohet trajneri portugez, Jose Mourinho për rezultatet e këqija. “Nuk e di
Matiç paralajmëron Manchester City-n me Mourinhon “Unë pres një ndeshje shumë të vështirë. Manchester City ka një skuadër shumë të mirë, luan futboll cilësor e tërheqës,
Bombardimet e NATO-s, Matic zbulon arsyen pse nuk mbajti lulëkuqe në fanellë (FOTO LAJM) Mesfushori serb i Manchester Unitedit, Nemanja Matic, ka bërë të ditur se ai nuk ka pranuar ta mbajë një lulëkuqe në fan
Nemanja Matic i del në mbrojtje Mourinhos Mesfushori serb, Nemanja Matic ka thënë se ka hequr barrën emrave të tij të mëdhenj në skuadër me sjelljet e tij kundër
Matematicientët zbulojnë favoritët e "Rusia 2018" Kur bëhet fjalë për probabilitet kush më mirë se matematicientët do ta bënte. Kërkuesit e Universitetit të Insbrukut
Toure tregon sa shumë e urren Maticin Yaya Toure ka shpërthyer me shaka se e urren serbin Nemanja Matic, të cilin e ka përshkruar si kundërshtarin më të fortë
Mourinho mesa duket u mësua keq me lojtarët e Chelseat, pas Maticit dëshiron dhe magjikun Mourinho së fundmi ka filluar të ngulë këmbë për brazilianin e Chelseat Willianin që ta transferojë në “Old Trafford” gj
Mourinho gati të tentojë blerjen e "Maticit të dytë" Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho duket se i shijoi blerja verën e kaluar nga Chelsea, Nemanja Matic. Do
Manchester United kualifikohet në gjysmëfinale të FA Cup (VIDEO) Manchester United është kualifikuar në gjysmëfinale të FA Cup, pasi mposhti me shifrat e pastra 2-0 skuadr1%n e Brighton
Nadezhda Ilieva nga Velesi me suksese të larta në gara botërore në matematikë (FOTO LAJM) Hong Kong, Rio de Zhaneiro, Romani, Zvicër.. Lista është e gjatë me qytete dhe vende në të cilat Nadezhda Ilieva nga Vel
Matic: Nëse luajmë kështu fitojmë titullin Nemanja Matic thotë se Manchester United mund të konkurrojë për titullin e Premier Leagues nëse ata duhet të përsërisin
Conte i bie pishmanit për Matiçin: Çfarë humba kështu? Menaxheri i Chelseat Antonio Conte ka përshkruar shitjen e Nemanja Matic te Manchester United si një "humbje të madhe".
Murinho thur lavdata për Maric Manchester United njoftoi nënshkrimin e Nemanja Matic nga Chelsea për një marrëveshje trevjeçare dje dhe menaxher Jose M
Matic: Nuk mund të refuzoja të punoja me Mourinhon Mesfushori i ri i Manchester Unitedit, Nemanja Matic insiston se nuk ka mundur të refuzojë mundësinë për të punuar sëris
United transferon një lojtar për 50 milionë euro Manchester United tashmë zyrtarisht ka nënshkruar me mesfushorin Nemanja Matic. Manchster United dhe Chelsea kanë arr