999 rezultate për

materniteti

Koronavirusi i merr jetën një tjetër mjeku në vend Një tjetër mjek në vendin tonë ka humbur betejën me koronavirusin. Bëhet fjalë për mjekun gjinekolog Leonard Kamberi.
Shkoi për të lindur, humb jetën 20 vjeçarja në maternitetin e Gjirokastrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në maternitetin e Gjirokastrës. Një 20 vjeçare nga fshati Zhulat ka humbur jetën në mater
Mbyllet materniteti i Peqinit, infermierja doli me COVID-19 Materniteti i Peqinit është mbyllur pasi një infermiere është testuar pozitive me COVID-19. Gazetari i Panorama rapor
Një 14-vjeçare bëhet nënë, materniteti njofton policinë Një vajzë vetëm 14-vjecare është bërë nënë, në Kliniken e Gjinekologjisë në Prishtinë. Sipas raportimit në 14-vjeçarj
Mjekja gjinekologe del pozitive me covid-19, mbyllet materniteti në Lushnje Një mjeke gjinekologe në maternitetit e Lushnjës, "Ihsan Çabej" ka rezultuar pozitive me koronavirus. Menjëherë pas r
Dy raste të reja, COVID-19 mbyll maternitetin në Vlorë COVID-19 ka prekur edhe maternitetin në Vlorë duke mbyllur kështu shërbimet dhe stafi është futur në karantinë. Dysho
Bebet e para të vitit 2020 në Shqipëri: Gëzuar me mrekullinë e jetës! Një djalë dhe një vajzë janë bebat e parë që kanë ardhur në jetë në minutën e parë të vitit të ri 2020. “Në maternite
Video e David Beckham duke fjetur vendoset në murin e maternitetit ku lindi ish-futbollisti Një video e David Beckham duke fjetur është vendosur për tu parë në spitalin e Londës, ku edhe ish-futbollisti lindi.
22-vjeçarja vjedh foshnjën nga materniteti, e shet për £1.500 Një vajzë, që vodhi një foshnje të porsalindur nga një maternitet dhe e shiti atë për më shumë se 1.500 paund, është dën
Materniteti përfshihet nga flakët, digjen e ndërrojnë jetë 8 foshnje Tetë foshnje kanë ndërruar jetë teksa një spital u përfshi nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Algjeri. Zjarri shp
Çifti kthehet nga materniteti në shtëpi, harrojnë foshnjën në taksi Momente të tmerrshme paniku për një çift të ri gjerman në Hamburg, të cilët harruan foshnjën e sapolindur në taksi, teks
Gabimi i maternitetit dhe gjykatës, 22 vjeçari nuk figuron askund Jani nga fshati Rusan i Delvinës ankohet në Fiks Fare se edhe pse është 22 vjeç nuk figuron në asnjë regjistër të shteti
"Më nxorrën nga materniteti me gjinjtë që kullonin gjak", rrëfimi i frikshëm nga burgjet e komunizmit Historia rrënqethëse e Qerime Bomes, e burgosur nga regjimi komunist ditën që lindi vajzën. Me gjak e gjinjtë që i kullo
Drejt fundit rehabilitimi i Lanës nga Materniteti i Ri deri në Shkozë, si ka ndryshuar zona Drejt fundit rehabilitimi i Lanës nga Materniteti i Ri deri në Shkozë, ja si ka ndryshuar zona Pavarësisht zhurmës së
Vrau 8 foshnje dhe synonte të vriste të tjerë, arrestohet punonjësja e maternitetit Një punonjëse e kujdesit shëndetësor është arrestuar me dyshimin për vrasjen e tetë foshnjave dhe përpjekjen për të vrar
Nuk ka gjinekologë! Gratë nga Burreli lindin gjatë rrugës Pesë mjekë nga QSUT-ja dhe spitali “Koço Gliozheni” në Tiranë, kanë nisur sistemin e patronazhimit pranë spitalit “Xhavi
10 foshnje të vdekura brenda 10 ditësh, deputeti i përgjigjet maternitetit Pas akuzave nga deputeti i PD-së Bardh Spahia se brenda 10-11 ditësh në maternitetin e Tiranës kanë vdekur 10 foshnje ka
10 foshnje të vdekura brenda 10 ditësh, reagon materniteti "Koço Gliozheni" Pas akuzave se brenda 10-11 ditësh në maternitetin e Tiranës kanë vdekur 10 foshnje ka reaguar reaguar edhe Materniteti
Skandal në maternitetin e Lezhës, nëna dhe fëmija qëndrojnë mes të ftohtit në dhomë (VIDEO) Temperaturat e ftohta që kanë pushtuar vendin janë kthyer në një problem në spitalet e vendin për shkak se aty kushtet n
Balla merr lajmin e mrekullueshëm në mbledhjen e këshillit për imunitetin e Tahirit Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla është bërë sërish baba, këtë herë i një vajze që ka ardhur