999 rezultate për

maternitete

Ministrja jep lajmin e bukur në kohë të vështira për Shqipërinë: Jeta triumfon! (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndëtësisë, Ogerta Manastirliu ka përcjellë një lajm mjaft të bukur në një kohë ku Shqipëria gjendet në al
Manastirliu në Maternitetet e Tiranës: Nga sot bonusi i bebes për çdo të porsalindur “Bonusi i bebes do të përfitohet menjëherë nëse fëmija regjistrohet në zyrën e posaçme të hapur pranë çdo materniteti në
Kartolina më e bukur vjen nga foshnjat e sapolindura në Tiranë (VIDEO) Urimi më i bukur për festat e fundvitit vjen nga dy maternitetet e Tiranës, ku bebe të porsalindura janë veshur në mënyr
Venezuelë/ Të sapolindurit mbahen në kuti kartoni Gjendja ekonomike shumë e vështirë në Venezuelë po përkeqsohet dhe pasojat e saj po ndihen kudo, madje edhe në maternite
Investimet në maternitete kanë ndikuar në uljen e vdekshmërisë foshnjore Në Tiranë u mbajt sot kongresi i gjashtë i shoqatës Perinatale, aktivitet i ciliu përshëndet edhe nga ministri i Shënde
Gratë shtatzëna evakuohen në maternitete Të gjitha gratë që kanë kaluar muajin e 7 të shtatëzanisë do të largohen nga zonat izoluara nga dëbora drejtë maternitet