999 rezultate për

maternitet

Mbyllet materniteti i Peqinit, infermierja doli me COVID-19 Materniteti i Peqinit është mbyllur pasi një infermiere është testuar pozitive me COVID-19. Gazetari i Panorama rapor
Një 14-vjeçare bëhet nënë, materniteti njofton policinë Një vajzë vetëm 14-vjecare është bërë nënë, në Kliniken e Gjinekologjisë në Prishtinë. Sipas raportimit në 14-vjeçarj
E rëndë: Motra shkon për të lindur në maternitet, burri i saj përdhunon kunatën e mitur Motrën e dërguan në maternitet për të lindur, ndërsa burri i saj u kthye në shtëpi dhe më abuzoi. Me të emën që i mba
Mjekja gjinekologe del pozitive me covid-19, mbyllet materniteti në Lushnje Një mjeke gjinekologe në maternitetit e Lushnjës, "Ihsan Çabej" ka rezultuar pozitive me koronavirus. Menjëherë pas r
Ministrja jep lajmin e bukur në kohë të vështira për Shqipërinë: Jeta triumfon! (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndëtësisë, Ogerta Manastirliu ka përcjellë një lajm mjaft të bukur në një kohë ku Shqipëria gjendet në al
Dy raste të reja, COVID-19 mbyll maternitetin në Vlorë COVID-19 ka prekur edhe maternitetin në Vlorë duke mbyllur kështu shërbimet dhe stafi është futur në karantinë. Dysho
Si në filma, dy shokët e ngushtë ishin ngatërruar në maternitet Dy shokë të ngushtë 41-vjeçarë kanë shpërthyer në lot kur kanë mësuar se ata janë ndërruar në maternitet dhe kanë jetuar
Bebet e para të vitit 2020 në Shqipëri: Gëzuar me mrekullinë e jetës! Një djalë dhe një vajzë janë bebat e parë që kanë ardhur në jetë në minutën e parë të vitit të ri 2020. “Në maternite
Video e David Beckham duke fjetur vendoset në murin e maternitetit ku lindi ish-futbollisti Një video e David Beckham duke fjetur është vendosur për tu parë në spitalin e Londës, ku edhe ish-futbollisti lindi.
22-vjeçarja vjedh foshnjën nga materniteti, e shet për £1.500 Një vajzë, që vodhi një foshnje të porsalindur nga një maternitet dhe e shiti atë për më shumë se 1.500 paund, është dën
E pazakontë, e reja zbulon pas 3 muajsh se bebja e saj ishte ndërruar në maternitet Një histori i pazakontë ka ndodhur në El Salvador mes dy familjesh. Një nënë i dha gji një fëmije tjetër për tre muaj
"Zonjë, juve ju ndërroi jetë fëmija”: Lajmi tronditës që mori nëna shqiptare në maternitet 36 vite më parë Prej 36 vitesh, kjo grua nga Vlora, mban në shpirtin e saj dilemën se vajza që solli në jetë në vitin 1983 është apo jo
E RËNDË/ Zjarr në maternitet, flakët u marrin jetën 8 foshnjave Një tragjedi e vërtetë ndodhi në repartin e maternitetit të spitalit Bachir Benacer ad el-Oued në Algjeri, ku një zjarr
Materniteti përfshihet nga flakët, digjen e ndërrojnë jetë 8 foshnje Tetë foshnje kanë ndërruar jetë teksa një spital u përfshi nga flakët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Algjeri. Zjarri shp
Çifti kthehet nga materniteti në shtëpi, harrojnë foshnjën në taksi Momente të tmerrshme paniku për një çift të ri gjerman në Hamburg, të cilët harruan foshnjën e sapolindur në taksi, teks
Gabimi i maternitetit dhe gjykatës, 22 vjeçari nuk figuron askund Jani nga fshati Rusan i Delvinës ankohet në Fiks Fare se edhe pse është 22 vjeç nuk figuron në asnjë regjistër të shteti
Modelja shqiptare bën deklaratën e fortë: Babi më braktisi në maternitet Një ndër banoret më të diskutuara të Big Brother edhe pas daljes nga shtëpia, është Xhensila Peraj. E ftuar në “You&M
"Më nxorrën nga materniteti me gjinjtë që kullonin gjak", rrëfimi i frikshëm nga burgjet e komunizmit Historia rrënqethëse e Qerime Bomes, e burgosur nga regjimi komunist ditën që lindi vajzën. Me gjak e gjinjtë që i kullo
Drejt fundit rehabilitimi i Lanës nga Materniteti i Ri deri në Shkozë, si ka ndryshuar zona Drejt fundit rehabilitimi i Lanës nga Materniteti i Ri deri në Shkozë, ja si ka ndryshuar zona Pavarësisht zhurmës së
Si në filma, dy shokët e ngushtë ishin ngatërruar në maternitet Dy shokë të ngushtë 41-vjeçarë kanë shpërthyer në lot kur kanë mësuar se ata janë ndërruar në maternitet dhe kanë jetuar