999 rezultate për

materialin

4 ide të minutës së fundit për të veshur gjatë festave! (FOTO LAJM) Për disa prej nesh, sezoni i festave të Dhjetorit, ashtu si dasmat në verë, kthehen në një stres, pasi problemi më i ma
"BABALE"/ Salianji: Si më ra në dorë përgjimi, Alizotin e njeh Edi Rama Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka dëshmuar sot në Gjykatë për dosjen “Babale”. Ai shprehet se përgjimi ka rënë në d
KQZ asgjëson materialin zgjedhor të zgjedhjeve lokale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka filluar me asgjësimin e materialeve zgjedhore të zgjedhjeve lokale të vitit 2017. Lajm
India prodhon materialin më të hollë në botë Në Indi është krijuar materiali më i hollë në botë, duke qenë 100 000 herë më e ngushtë se një fletë letre. Ky materi
Zgjedhjet e së dielës, KSHZ shpërndan materialin zgjedhor Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot filloi me shpërndarjen e materialeve zgjedhore deri te komisionet komunale z
Putin: Akuzat mbi materialin komprometues për Trumpin janë marrëzira absolute Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka reaguar rreth akuzave se vendi i tij posedon ndonjë material komprometues për
Osmani: Nuk e kemi të plotë materialin për demarkacionin Një ndër deputetët që nënshkruan për organizimin e debatit të nesërm për demarkacionin, Vjosa Osmani, ka shprehur se qev
Ja për çfarë shërbejnë çorapet me uthull Për të pasur një shërim sa më të shpejtë nga ftohja dhe gripi është e rëndësishme veshja e çorapeve, të zhytura në uthul
"Monstra", familjarët presin materialet e Zaevit Familjarët e të akuzuarve për rastin "Monstra" vazhdojnë të jenë në pritje të dorëzimit të materialeve nga ana e liderit
NavJack sjell iPhone 6 dhe 6 Plus të larë në ar (FOTO LAJM) Kompania kineze NavJack duket se ka ndërmarrë një nismë për të ndërtuar telefonat iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus-in të Apple
Meksikë, pas dy ditësh gjendet materiali radioaktiv Autoritetet meksikane njoftojnë se kanë gjetur materialin radioaktiv kobalt-60, i cili është zhdukur dy ditë më parë pas
Në 2012 dueti Jackson-Mercury Ka kaluar kohë e gjatë qëkur fansat e dy legjendave, Freddie Mercury dhe Michael Jackson, nuk kanë pasur arsye të gëzohe
PZAP kërkon materialin zgjedhor për Skenderajn e Drenasin Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) ka kërkuar ditën e sotme nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) të
KQZ: 4 zona zgjedhore nuk e kane terhequr ende materialin zgjedhor Jane identifikuar disa probleme me fletet e votimit.Zedhenesi i Komisionit Qendror te Zgjedhjeve, Erton Sinani beri te d