999 rezultate për

materiale

Tragjedi në Fier, 26 vjeçarja helmon veten me fotoksinë Një vajzë vetëm 26 vjec është vetëvrarë ditën e sotmë në Fier. E reja ka ndërruar jetë në spital pasi është vetëhel
E tmerrshme, i moshuari përdhunon dhe lë shtatzënë 18-vjeçaren në Elbasan Një ngjarje e rëndë ka shokuar Elbasanin. Policia ka ndaluar një të moshuar pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë
E rëndë, 55-vjeçari vret veten në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku 50-vjeçar ka humbur jetën. "Në spital, ka vdekur shtetasi XH.M, vjeç 50,
Thaçi kërkon shtyrjen e seancës gjyqësore, ka hallin e shqipes Të akuzuarit për manipulime zgjedhore Bedredin Ibraimi dhe Menduh Thaçi kërkojnë që seanca e sotme të anulohet, në mënyr
Zbardhen detajet, çfarë dokumentesh u vodhën dje në Durrës Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja e postës sekrete të organit të akuzës në Durrës. Çfarë dokumentash u vodhë
Dhjetëra nxënës të shkollave të Tiranës paraqesin punimet e tyre me materiale të ricikluara Nën moton “Ju mund”, dhjetëra nxënës të shkollave të ndryshme të kryeqytetit u bënë pjesë e konkursit për idenë më të mi
Tronditën qytetin, çfarë lanë pas dy shpërthimet e tritolit në Vlorë Në orët e para të ditës së sotme në Vlorë kanë ndodhur dy shpërthime kontrolli të cilat kanë tronditur qytetin bregdetar
E FUNDIT/ Tragjedi në Shkodër, burri masakron për vdekje me çekiç gruan Një tragjedi ka ndodhur në një familje shkodrane. Një burrë ka vrarë bashkëjetuesen e tij duke e masakruan në kokë me çe
Ndodh çudia në Vlorë, 11 vjeçarët grabisin banesën 3 11 vjecarë dhe një 14 vjecar kanë grabitur ditën e sotme një banesë në Vlorë, pronarët e së cilës nuk ndodheshin aty p
Aksident masiv në Prishtinë Policia e Kosovës(PK) për rajonin e Prishtinës ka bërë të ditur se sot rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident trafiku
Ka materiale kompromentuese për Ramën? Tahiri sqaron "kërcënimet" Pas fjalëve të sotme të Tahirit ku ndër të tjera përmendi për mediat edhe shprehjen e famshme të Ramës se: Nuk ka bir në
Tiranë, vajza 25-vjeçare denoncon mamanë në polici për dhunë fizike Një 25-vjeçare ka denoncuar nënën e saj për dhunë duke marrë edhe urdhër mbrojtës. Sipas njoftimit të Policisë, mëso
Aksidentohen Almeda Abazi dhe aktori turk (FOTO) Çifti i njohur Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman pas një darke romantike sëbashku ata kanë pësuar një aksident e makinë
Burri gjendet i varur në magazinë në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Burime policore bëjnë me dije se, një 66-vjeçar me iniciale H.L., është gj
Sherr me thika mes të rinjve në Durrës, adoleshenti përfundon në spital Gjatë ditws së djeshme në lagjen 15 në Durrës e njohur si zona e Spitallës, një sherr banal ka degjeneruar në plagosjen
Ristovski: Vetëm dëme materiale, vazhdojnë hetimet për zbulimin e shkaqeve të zjarrit Zëvendësministri i Drejtësisë, Oliver Ristovski, ishte në ndërtesën e Ministrisë në momentin e shpërthimit të zjarrit.
Nën hetim kryeinspektori i Inspektoratit Urbanistik në Durrës Prokuroria e Shkallës së parë në Durrës ka nisur hetimet për kryeinspektorin e Inspektoratit Ndërtimor Urbanistik pranë
I moshuari vetëhelmohet në banesë, ndërron jetë në spital Një burrë i moshuar ka humbur jetën një ditë më parë në Kavajë. Dyshimet janë se është vetëhelmuar. Materialet u refe
Katër materiale të cilat nuk do të duhej t’i lani me zbutës Të gjithë i duan rrobat të pastra, me aromë dhe të buta, mirëpo disa stofra nuk bën të trajtohen me zbutës. Ja cilat jan
Plas sherri me armë në Tiranë, arrestohet 35-vjeçari Një sherr me armë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një sherr mes tre personave ka përfunduar në përdorimin e