999 rezultate për

materiale

Dhunon gruan në sy të vajzës, arrestohet 40-vjeçari Një 40 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Lushnjes për dhunë në familje. Sipas policisë, Erjon Sulko, akuzohe
KQZ asgjëson materialin zgjedhor të zgjedhjeve lokale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka filluar me asgjësimin e materialeve zgjedhore të zgjedhjeve lokale të vitit 2017. Lajm
Shtatë arsyet pse njerëzit materialist nuk janë të përmbushur Njerëzit materialist për shkak të dëshirës së çmendur për para humbasin dashurinë dhe kjo sigurisht nuk ju sjell atyre l
Studimi i fundit zbulon: Çiftet që u interesojnë gjërat materiale ndahen më shpejt Ky studim i mbajtur nga Universiteti i Birgham zbuloi se çiftet më materialiste ishin më pak të lumtur me martesën e tyr
Çmendet fieraku, bën për spital motrën më të madhe Policia e Fierit ka vënë në pranga një 48-vjeçar me akuzën e dhunës në familje. Shtetasi Llazar L, akuzohet se ka us
Kapet 35-vjeçari me 30 doza heroinë Një 35-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi i janë gjetur 30 doza heroinë. Sipas burimeve zyrtare të policisë së
Maskat grabisin banesën në Fushë Krujë, marrin para dhe një makinë Gjatë mbrëmjes së djeshme një banesë është grabitur me armë në Fushë Krujë. Personat e armatosur kanë hyrë në banesen
Vodhi materiale ndertimi, prangoset 41 vjeçari në Korçë Policia e Korçës bën me dije se ka vënë në pranga një 41-vjeçar i cili akuzohet për vjedhje të materialeve të ndërtimit
I rrezikohet jeta, gruaja denoncon burrin në polici për përndjekje Pavarësisht se janë drejt divorcit, një grua në Vlorë ka denoncuar burrin në polici. Policia bën me dije se K.H., 41
Ky është materiali që po i vdes shqiptarët nga kanceri dhe ata nuk e dinë Avokati i Popullit, në pajtim me kompetencat dhe përgjegjësitë ligjore, ka filluar hetimet Ex Officio (sipas detyrës zyr
Si prodhohet paraja, ja çfarë ndodh brenda fabrikës (VIDEO) Ajo është thjesht letër mirëpo rëndësia e saj në jetën tonë e ka mbivlerësuar atë. Bëhet fjalë për paranë, e cila zëv
17 vjeçari procedohet penalisht, dhunonte të ëmën Një adoleshent në Lushnje është proceduar nga prokuroria, i akuzuar se ka dhunuar psikologjikisht nënën etij. Sipas
150 kg marijuanë në banesë, arrestohet 36-vjeçari në Fushë-Krujë Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bazë të informacioneve të siguruara n
Vodhën produkte në qendrën tregtare në Tiranë, policia jep detaje për tre shoqet Jane kapur mat duke vjedhur tre shoqe ne qendren tregtare ne Tirane. Policia e Tiranes ben me dije se ka referuar materi
Dështon kërkesa e paligjshme e Turqisë për ekstradim, prokurori tërheq kërkesen Prokurori i rastit, Ali Rexhaj, është tërhequr nga kërkesa për ekstradim të shtetasit turk Ugur Toksoy, tek autoritetet
Gruaja e denoncoi burrin për dhunë, por më pas zbulohet e vërteta e pështirë Një 56-vjecar nga Pogradeci është arrestuar nga policia pas akuzave të gruas së tij për dhunë fizike dhe psikologjike nd
Në tremujorin e tretë në Kosovë ndërtimet kushtuan më shtrenjtë Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Ndërtimit (IKN) për tremujorin e tretë (TM3)
Laboratori i drogës në Reçicë të Vogël, në Batincë zbulohet magazinë me materiale të tij (FOTO LAJM) Ministria e Punëve të Brendshme në koordinim me Prokurorinë Publike për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit
Dëshmia e prokurores shton misteret: Dosjet kanë materiale sekrete Pak ditë më parë u bë i ditur skandali se në Prokurorinë e Elbasanit janë zhdukur 3 dosje sekrete. “Dosje të rëndësi
Bulliqi pa dalë para qeverisë flet për mediat, tregon konstatimin për demarkacionin Marrëveshja e 25 gushtit të vitit 2015 mes Kosovës dhe Malit të Zi nuk është e drejtë, ngase nuk janë marrë në konsidera