999 rezultate për

materiale

Ishulli grek nuk gjen qetësi, pas cunamit goditet nga tërmeti NJë lëkundje tërmeti me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter u ndje gjatë orëve të para të ditës së sotme në ishullin Samos
Kapen fara kanabisi me vlerë 16 mijë euro, kush janë dy të arrestuarit që furnizonin kultivuesit Policia e Shkodrës ka goditur një rast të tentativës për shitje të farave të kanabisit, me qëllim kultivimin e tyre dhe
E dërgoi në servis, makina shpërthen në flakë Një makinë në Sarandë është përfshirë nga flakët për shkak të një shkëndije elektrike. Sipas forcave blu, mjeti me d
Përfshihet nga flakët banesa në Sauk Kati i dytë i një banese është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në zonën e Saukut. Sipas policisë, nuk ka persona
Dyshohet se p*rdhunoi të renë, arrestohet 35 vjeçari Policia e Lezhës ka arrestuar një 35-vjeçar pasi dyshohet se ka përdhunuar një 26-vjeçare. Specialistët për Hetimin e
Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës Një zjarr është lokalizuar tek Piramida, në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit". Burimet bëjnë me dije se zjarri është lo
Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë Një banesë në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Luigj Gurakuqi" dhe sipas Policisë ka
Shoferë të dehur dhe dhunë në familje, çfarë po ndodh në Tiranë Gjashtë persona ranë në prangat e policisë së kryeqytetit, për vepra të ndryshme penale. Nga efektivët në Komisariatin e
Shpërthen bombola e gazit në një shtëpi në Gjirokastër Një bombol gazi ka shpërthyer në ambientet e një banese në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “18 shtatori”, n
Eksploziv në banesën e 49-vjeçarit në Elbasan, dyshimet e para Shpërthen lëndë plasëse në banesën e 49-vjeçarit me inicialet T.Ç. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Katundi i Ri, në qyt
Shpërthen lëndë plasese në oborrin e një 36 vjeçari në Durrës Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e një banese, në Durrës. Policia bën me dije se nga ky shpërthim nuk
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, detajet e para Një banesë është përfshirë nga flakët në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë. Policia bën me dije se nga ngjarja j
Flakët dalin nga toka, tmerr i vërtetë në Turqi Banorët e fshatit Gaziemir në Izmir të Turqisë janë duke u përballur prej vitesh me një situatë të pazakontë. Në dës
Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës Një apartament në Durrës është përfshirë nga flakët. Apartamenti ndodhet pranë stacionit të trenit dhe bëhet me dije se
Arrestohen gjashtë persona dhe procedohen pesë të tjerë, ç'po ndodh në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 6 shtetas dhe procedohen penalisht 5 shtetas të tjerë, për vepra të ndryshme
E nxirë nga plazhi dhe në formë, Kryemadhi shfaqet duke i rënë lahutës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka takuar sot rapsodin e jashtëzakonshëm të Malësisë, lahutistin virtuoz Jonuz Dela
Flakët pushtojnë Tiranën: Shkrumbohet makina dhe merr zjarr pallati Një automjet është djegur si pasojë e një shkendije elektrike pak para mesnate në Kamëz. Sipas policisë, është djegur
Shpërthim me tritol në banesën e 22 vjeçarit Një sasi tritoli ka shpërthyr pak pas mesnate në Fushë-Krujë në banesën e Agron Koçit. Tritoli është vënë pranë portë
Po shpërndajnë virusin? Reagojnë infermierët: Nuk është faji ynë, në spitale mungojnë materialet Javët e fundit bluzat e bardha janë bërë targetgrupi më i prekur nga Covid-19 dhe ndaj tyre ka vërshuar një lumë kritika
Përmbyset makina në aksin Korçë-Pogradec (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Korçë-Pogradec ku një makinë është kthyer përmbys. Ngjarja ka ndodh