999 rezultate për

materiale

Materialet më të shtrenjta në botë (FOTO LAJM) Për shumë shekuj, shumë njerëz kanë besuar se ari është një nga materialet më të shtrenjta në botë. Por kjo është ab
Tritol një guroreje në Krujë, vetëm dëme materiale Një sasi tritoli ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit në Krujë. Burime nga policia bëjnë me dije se lënda plas
AAK në pritje të lirimit të Ramush Haradinajt Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës është në pretje të lirimit të kreut të saj Ramush Haradinajt, nesër në Gjykatën në Colm
Shembja e ndërtesës në Vlorë, dëme materiale në banesa e biznese (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Vlorë është shembur ndërtesa 5 katëshe, hapësirë e cila pritet t’I kthehet qytetarëve dhe të ndërtohet
2.3 ton drogë në Ankona, habit shqiptari: Prisja materiale ndërtimi 49-vjeçari shqiptar Ismet Kullolli, rezident në Montemarciano, në Ankona ka deklaruar se nuk ka asnjë lidhje me drogën q
Sulm me gurë ndaj zyrave të LSDM-së në Shkup (FOTO LAJM) Disa persona të panjohur kanë sulmuar mbrëmë me gurë zyrat e LSDM-së në lagjen "Aerodrom" në Shkup. Ngjarja ka ndodhu
Arrestohet 45-vjeçari nga Malta, fshihte kanabis në makinë Policia e Korçës bën me dije se ka sekuestruar 39 kg drogë dhe ka vënë në pranga një 45-vjeçar, banues në Maltë. Bur
Takohet Kryesisë Qendrore e BDI-së, Bujar Osmani: Nuk presim vendim sonte Bashkimi Demokratik për Integrim ka mbledhur sonte kryesinë e ngushtë për të diskutuar lidhur me mbështetjen apo jo për
Veprime të turpshme ndaj të miturës, nis hetimi për dy 14-vjeçarët në Tiranë Dy të mitur në Tiranë të moshës 14 vjeçare janë në hetim nga Prokuroria e Përgjithshme pasi dyshohet se kanë kryer vepri
Nënkryetarët e BDI-së arrijnë në selinë e LR-PDSH-së (VIDEO) Nënkryetarët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Teuta Arifi, Nevzat Bejta dhe Izet Mexhiti, kanë arritur në selinë e L
Materialet e LSDM-së gati për t'u dorëzuar në BDI LSDM-ja i ka bërë gati materialet e shkruara që ka kërkuar Ali Ahmeti, dhe së shpejti pritet të dorëzohen në BDI, bën me
PSP-ja pret materialet e seancës kundër Gruevskit Kanë kaluar katër javë nga përfundimi i seancës së parë në PSP, por ende nuk kanë arritur në gjykatë procesverbalet, akt
Përplasen disa automjete në Rrogozhinë Disa automjete janë përfshirë në një aksident pranë Urës së Rrogozhinës. Nga të dhënat e para, bëhet me dije, se nuk
Mbante një pistoletë në shtëpi, policia e Tiranës arreston 56 vjeçarin Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë një shtetas, pasi ai mbante në banesën e tij një armë zjarri. Bëhet fjal
"Moska ka materiale për të shantazhuar Trumpin", presidenti i ri: "Gjueti shtrigash" Presidenti i zgjedhur i SHBA-ve, Donald Trump, ka reaguar ashpër pas lajmeve të shumta në mediat amerikane, që thonë se
PATOS/ I hyn në shtëpi dhe kryen veprime të turpshme me të miturën, pranga 43-vjeçarit Një 43 vjeçar nga Patosi është arrestuar, pasi ka kryer veprime të turpshme me një të mitur. Shtetasi në fjalë ka hy
Aksident masiv në afërsi të Panairit në Shkup, të plagosur dhe dëme materiale (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur tek ura në afërsi të Panairit të Shkupit. Si pasojë e aksidentit mësohet se ka dhe dëme
VLORË/ Kanosi me automatik 36 vjeçarin, policia prangos të riun Policia e Vlorës ka bërë me dije se ka vënë në pranga një të ri, i cii ka kanosur me armë një shtetas për motive të dobë
Digjet vila tre katëshe në Mamurras, vetëm dëme materiale Një banesë tre katëshe u përfshi nga flakët pasditën e sotme në Mamurras, por për fat të mirë dëmet janë vetëm materiale
Dhunohet barbarisht nga bashkëshorti, 33 vjeçarja tenton të vrasë veten natën e Krishtlindjes Një grua 33 vjeçare ka tentuar të vrasë vetën mbrëmjen e Krishtlindjes pas dhunës barbarë të ushtruar nga bashkëshorti i
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.