999 rezultate për

mateo

Trajneri i Veronës i "fiksuar" pas Kumbullës: Është fenomen, rrallë gjen futbollist si ai Verona barazoi pa gola ditën e djeshme ndaj Genoas, në sfidën e vlefshme për Serinë A. Pavarësisht tentativave të shu
ZYRTARE/ Mateo Darmian i bashkohet Interit Darmian do të luajë këtë sezon me skuadrën e Inter. Antonio Conte ka plotësuar dëshirën e tij, duke huazuar mbrojtësi
Messi argëtohet me Thiagon dhe Mateon në "Instagram" (VIDEO) Çfarë personazhi i Disney-t është Messi? Reagimi i djalit të tij i thotë të gjitha. Leo ka publikuar këtë video me Th
Bashkëshortja e Musacchios: A i kam bërë të pasmet? Pyesni Mateon (FOTO LAJM) ruaja e futbollistit Mateo Musacchio, Irene Gonzalez është përgjigjur në disa pyetje të ndjekësve të saj në rrjetin soci
Djali i Messit e feston golin e Real Betisit kundër Barçës, shikoni reagimin e Suarezit (VIDEO) Djali i Lionel Messit, Mateo, për disa momente e tradhtoi babanë e vet, gjatë fitores me rezultat 5:2 të Barcelonës kund
E zbulon vetë Messi: Djali im është tifoz i Realit dhe Liverpoolit E zbulon vetë Messi: Djali im është tifoz i Realit dhe Liverpoolit Lionel Messi ka rrëfyer se si djali i tij Mateo bën
Messi tradhtohet nga djali i tij, bën tifo me Realin dhe Liverpool Lionel Messi ka rrëfyer se si djali i tij Mateo bën tifo për Real Madrid për të nevrikosur vëllain e tij Tiago. Mateo
Mateo trashëgon aftësitë e CR7, kështu gjuan topin 2-vjeçari (VIDEO) Duket se dy djemtë e Cristiano Ronaldo do jenë trashëgimtarë të denjë të babait të tyre. Ylli i futbollit ka treguar
Mateo Kovacic refuzon Realin dhe Interin, zbulon të ardhmen Mateo Kovacic, mesfushori 24-vjeçar kroat, ka deklaruar sot se dëshira e tij është që të vazhdojë të luajë në Premier Le
Milan fiton ndaj Sassuolos, kalon Interin në tabelën e renditjes Milani ka siguruar fitore me epërsi minimale 1:0 në ndeshjen kundër Sassuolo, e vlefshme për javën e 26-të të Serisë A,
Flet Mateo Aliko, i bënë atentat me kallashnikov në Korçë Zbardhet dëshmia e 29 vjeçarit i cili dyshohet se ka qenë objektiv i të shtënave me armë zjarri gjatë mbrëmjes së djeshm
Mateo Salvini: Koulibaly e preferoj te Milani, Interi u penalizua Përleshjet e përgjakshme midis tifozëve të Interit dhe të Napolit kanë shkaktuar shumë zhurmë në Itali. Daniel Belardine
Prej një jave i zhdukur, dëshmitari tregon kur e pa për herë të fundit Mateon “Mateo Aga ishte këtu para se të humbte gjurmët. Ai u largua bashkë me një bashkëfshatarin e tij për në fshat”. Kësht
Zhduket në mënyrë misterioze i riu në Dibër, ku dyshojnë familjarët Një 21-vjeçar rezulton i zhdukur prej 7 ditësh në Maqellarë të Dibrës. I zhdukuri është Mateo Aga, ku denoncimin për
Lazio synon të afrojë Darmian Lazio kërkon të përforcohet me dy mbrojtësa në merkaton e janarit. Lacialët kanë shigjetuar Leinar, i cili luan me Sa
Kovacic: Liverpool nuk do e fitojë kampionatin për këtë arsye Mateo Kovacic i Chelseat është tallur me futbollistin e Liverpoolit, Dejan Lovren. “Liverpooli nuk do të jetë kampion
Leo Messi një baba shembullor, shoqëron fëmijët në shkollë (FOTO LAJM) Lionel Messi, pavarësisht famës dhe angazhimeve të shumta sportive, e bën më së miri detyrën e babait shembullor. Kj
Ylli i Arsenalit kërkon largimin Mohamed Elneny është duke e shikuar mundësinë për t’u larguar nga Arsenali. Marseille është duke e planifikuar një of
Zyrtare: Thibaut Courtois tek Real Madrid, Mateo Kovacic tek Chelsea Chelsea dhe Real Madrid kanë arritur marrëveshjen si për Thibaut Courtois dhe për Mateo Kovacic. Portieri belg prej
Specie në zhdukje, dy djemtë që po shpëtojnë 190 buallica në Divjakë (VIDEO) 190 buallicat e vetme në Shqipëri dhe që ndodhen në Divjakë ruhen dhe kulloten nga dy fëmijë të vegjel dhe kujdesen nga