999 rezultate për

matematikisht

Shkëndija fiton derbin e Tetovës ndaj Renovës Shkëndija ka fituar bindshëm derbin e Tetovës dhe përgatit festën e titullit kampion për sfidën e fundjavës ndaj Peliste
Barcelona kampione e La Ligas për sezonin 2017/18 (VIDEO) Barcelona ka mposhtur sonte Deportivo La Coruna me shifrat 2-4 në stadiumin “Municipal de Riazor”, për t’u shpallur edhe
Tirana rikthehet në Superligën Shqiptare Tirana ka siguruar matematikisht vendin e parë në Kategorinë e Parë, që i jep mundësinë të ngjitet një kategori më lart.
13 ekipet që kanë siguruar kualifikimin në Champions sezonin e ardhshëm Champions League në sezonin e ardhshëm pritet të ketë shumë surpriza. Edhe pse jemi afër fundit të sezoneve në disa kam
Ja si kuotohet ndeshja Armeni-Shqipëri (FOTO LAJM) Në kuotimet për sfidën e nesërme në Jerevan Shqipëria vlerësohen mesatarisht me koefiçentin 2.256suksesi i vendase me 3.
5 gola për pesë fitore larg titullit (VIDEO) Bayern Munichu është gjithnjë e më pranë që të shpallet edhe matematikisht kampion i Gjermanisë për sezonin 2013/2014.
"Brazil 2014", ja ndeshjet që luhen sot Startojnë sot tre ndeshjet e fundit eleminatore për "Brazil 2014". Do jetë mbrëmja e sotme shansi i parë për disa kombët
PSG, kampione e Francës (VIDEO) Paris Saint Germain është kampioni i ri i Francës. Pas fitores të para pak minutave kundër Lyon 0-1 me gol të Jeremy Men