999 rezultate për

mata

Pendarovski nënshkruan vendimin për riemërimin e ARM-së Presidenti i Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski ka nënshkraur vendimin për riemërimin e Armatës së Maqedonisë. Emri
Maqedonia ndryshon dhe emrin e Ushtrisë Emri zyrtar i ushtrisë do të jetë Armata e Republikës së Maqedonisë së Veriut. Dekreti për këtë është nënshkruar nga
ZYRTARE: Juan Mata mbetet të “djajtë e kuq” Manchester Unitedi ka konfirmuar se mesfushori Juan Mata ka nënshkruar marrëveshje të re me klubin, e cila do ta mbajë a
Prela flet pas bombave të "Bild": Çfarë ndodhi me dosjen e bujshme 339, kush nxorri përgjimet Drejtuesja e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela ka dalë në një konferencë për shtyp pas nxjerrjes së përgjime
Pusia e gabuar... “Hajde se na qëlluan”. I shtrirë në mes të rrugës në fshatin Poro, mes gjakut dhe gëzhojave, Eno Mata telefonoi bashkëfs
Shqipëria nuk ekstradon në Greqi Aleksandër Matën Autoritetet shqiptare nuk do të ekstradojnë Eno Matën i cili kërkohet ngaGreqia me akuzën e vrasjes. Mata vetëm para pak
"Jam Bleona Mata, të lutem më ço në shtëpi', dëshmia tronditëse live në emision" (VIDEO) Është rikthyer sërish në emisionin "Pa Gjurmë" historia e vogëlushes Bleona Mata e humbur në vitin 2010. Një person n
Nëna e Bleonës akuzon këtë person për rrëmbimin: E vraftë Zoti Në datë 2 prill në emisionin 'Pa Gjurmë' Pasurim Mata, që është babai i Qamile Matës, njëra prej pesë vajzave të akuzuar
HISTORIA/ Një person tregon ku gjendet Belona Mata, e zhdukur që në vitin 2010 Mbrëmjen e sotme është rikthyer në emisionin 'Pa Gjurmë' sërish historia e vogëlushes Bleona Mata e humbur në vitin 2010
Atentati në Vlorë ende pa autor, Eno Mata në gjendje të rëndë Policia ende nuk ka asnjë person të arrestuar për atentatin në Poro të Vlorës me një viktimë dhe një të plagosur. Eno Ma
Arrestohet pas atentatit në Vlorë "Maradona Shqiptar" Mediat grekë shkruajnë se është arrestuar në Shqipëri vrasësi i dyshuar i avokatit grek Michalis Zafiropoulos. Në m
Gjithçka që duhet të dini, si i shpëtoi vdekjes “Maradona këmbëshpejti” Një i vdekur dhe një i plagosur rëndë është bilanci i një atentati në fshatin Poro të Vlorës. I mbijetuari Eno Mata i ka
Eno Mata flet pas atentatit me një të vrarë Aleksandër Mata, i njohur në fshatin e tij si Eno Mata ka folur pas atentatit të mbrëmshëm, nga i cili ai mbeti i plagos
Ushtar i bosit të mafias shqiptare në burgjet greke, pse e donin të vrarë Eno (Aleksandër) Maton Eno (Aleksandër Mata) dyshohet se ishte edhe shënjestra të mbrëmshëm në Vlorë ku mbeti i vdekur Raqi Mëhillaj, ndërsa ve
Eno Mata mori katër plumba, por shpëtoi: Viktimës ia mori jetën vetëm një plumb Detaje të reja kanë dalë nga atentati që tronditi fshatin Poro në Vlorë, ku humbi jetën Sotiraq Mëhilli dhe u plagosë rë
Jam grabitës jo vrasës! Letra e shënjestrës së atentatit të Vlorës për policinë greke Eno (Akeksandër) Mata ishte shënjestra e atentatit të mbrëmshëm në Vlorë ku mbeti i vdekur 22 vjeçari Sotiraq Mëhillaj.
"Pak më parë i vdiq babai me kancer!" Banorë flasin pas atentatit me një viktimë në Vlorë Banorët e fshatit Poro kanë reaguar të tronditur nga atentati ku 22-vjeçari Sotiraq Mëhilli mbeti i vdekur dhe shënjestr
Vranë avokatin e njohur grek, e shkuara problematike e shënjestrës së atentatit në Vlorë Një i vdekur dhë një i plagosur nga atentati që ndodhi pak pas mesnatës në Vlorë. Viktima është Raqi Mëhillaj, ndërsa i
20 vjet burg për agjentin e CIA-s që spiunoi për Kinën Një ish-anëtar i Agjencisë Qendrore për Inteligjencë në Shtetet e Bashkuara është dënuar me 20 vjet burgim për spiunim n
Plas te Luftëtari, klubi pezullon trajnerin Ahmataj dhe 2 titullarë Nëpërmjet një deklarate për shtyp, klubi i Luftëtarit ka njoftuar pezullimin e trajnerit Juljan Ahmataj së bashku me zëv