999 rezultate për

masterchef

Flet Alfio i MasterChef: Si do të jetë formati i ri në Klan! Nëpër mediat rozë nuk ka se si t’i shpëtojnë ‘lupës’ edhe ata që janë vetë pjesë e medias. Këtë herë në ‘lupën’ tonë
Ish zëdhënësja e Berishës në krah të Laurelit në "MasterChef Albania 3" (FOTO LAJM) Arbri fitoi dje edicionin e tretë të spektaklit “MasterChef Albania”, por ish zëdhënësja e Sali Berishës, Erla Mëhilli,
Arbri shpallet fituesi i "MasterChef Albania 3" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, Arbri u shpall fituesi i edicionit të tretë të spektaklit “MasterChef Albania”. Me mjaft mjeshtëri a
Ja si reagon Emre pas largimit nga "MasterChef Albania" (VIDEO) Pas eliminimit të sotëm nga MasterChef Albania, konkurrenti turk Emre Aslan ka publikuar në Youtube një video interesant
“Masterchef Albania” starton sezonin e dytë, kush do pasojë Alfion? (FOTO LAJM) MasterChef Albania ka startuar për përzgjedhjen e aplikantëve të sezonit të dytë. Sezoni i parë dha frutet e veta, ndërs
Dy finalistët e “Masterchef”-it, jashtë miq të ngushtë (FOTO LAJM) Ndonëse ata ishin konkurentë, jashtë “Masterchef Albania”, ata janë miq mjaft të mirë. Alfio dhe Miklovani, prej javësh