999 rezultate për

massa

Massa për shokun e tij Schumacher: E di gjendjen e tij shëndetësore Ishte një nga miqtë më të mirë në Formula Uno. Felipe Massa ka kujtime të shkëlqyera në marrëdhënien së tij me Michael S
Policia italiane sekuestron 330 kg "të bardhë" nga Brazili, arrestohet shqiptari (VIDEO) Policia italiane ka sekuestruar rreth 330 kg kokainë që vinte nga Brazili. Siç raportojnë mediat italiane, në pranga u v
Imzot Angelo Massafra lutet për popullin shqiptar: Zoti e ndaloftë këtë plagë Arqipeshv i Shkodrës Imzot Angelo Massafra teksa ndodhet në Athinë ku po merr pjesë në Asamblenë e Ipeshkvinjve të Europ
Asgjesohet grupi i trafikantëve në Itali, në pranga dhe dy shqiptarë Një grup trafikantësh të lëndëve narkotike ranë në prangat e policisë italiane ditën e sotme, mes të cilëve edhe dy shqi
ZYRTARE: Konfirmohet drejtori i ri i Milanit Ekipi i Milan ka konfirmuar që Frederic Massara do të jetë drejtori i ri sportiv. Massara në të kaluarën ishte futbol
Vetëm 6 muaj burg për policin që përdorte vajzat për prostitucion Gjykata Themelore në Gjilan, e ka dënuar sot policin Fatlum Shabani, si përgjegjës të një qendre masazhi ku është ushtru
Mesazhi i Arqipeshkvit Massafra: Disa pranojnë që t’i fusin plumb kokës… Arqipeshkevi i dioqezës Shkodër-Pult Angelo Massafra ka komentuar ngjarjet e renda te ndodhura ne Shkoder, vrasjen e Fer
Dalin emrat te Roma për të zëvdedësuar të larguarin Monchi Tek Roma kanë nisur ditët e revulicionit qw pas eleminimit nga Liga e Kampionëve,shkruan Albeu.com. Pas shkarkimit të
Kubica mund të zërë vendin e Massa te Williams Robert Kubica mund të rikthehet vitin tjetër sërish në Formula 1, për të pilotuar një nga dy makinat Williams. Piloti po
Gledis Kallço, shqiptari që do të studiojë në Massachusetts Institute of Technology (MIT) Maturanti i kolegjit turk "Turgut Ozal" në Tiranë, Gledis Kallço, është ndër shqiptarët e rrallë që kanë arritur të pran
One of the victims in Nice was covered with the Albanian flag One of the 84 victims of last night in Nice, France was covered with an Albanian flag. It is not known if the victim
Kërkohet arrestimi i Bill Clinton Me mijëra njerëz po bëjnë thirrje për arrestimin e Bill Clinton, pasi ish-Presidenti i SHBA-ve thuhet se, ka bërë fushat
7 arrested in Serbia for Srebrenica massacre Serbian police arrested this morning 7 people, suspected of taking part in the Srebrenica massacre. According to Serbian
15 arrested for a massacre tha happened in Bosnia in '93 Fifteen people, 10 in Bosnia and 5 in Serbia were arrested as suspects for a massacre that happened in Bosnia in 1993 in
Amauri, momente relaksi me familjen (FOTO-LAJM) Sulmuesi i skuadrës së Parma-s po shijon disa ditë pushimi së bashku me gruan e tij dhe vajzën në Marina di Massa. Para
Srebrenica Massacre, 19 years on What happened in Srebrenica was without any doubt the most horrible crime since World War II. Meanwhile today is the
Aksident i frikshëm Massa-Perez (FOTO-LAJM) Felipe Massa dhe Sergio Perez përfunduan në spital pas aksidentit në xhiron e fundit të Cmimit të Madh të Kanadasë. Br
69 years on, remembering the Tivar Massacre Today is the 69th anniversary of the Tivar Massacre, when Serbians killed many Albanians. 1945 will be remembered as
Arrestohet 37-vjeçari i kërkuar për trafik droge në SHBA Një 37-vjeçar i kërkuar nga autoritetet amerikane për trafik droge është arrestuar nga policia shqiptare në Durrës. Arma
Massa ndez shpresat: I fola, Schumi reagoi Është sërish e përditëshmja gjermane "Bild" ajo që zbulon detaje mjaft interesante nga procesi i rikuperimit të ish kamp