999 rezultate për

masr

Ministria Arsimit: Ja për cilët nxënës do ketë mësim plotësues nga 31 gushti Ministria e Arsimit Sportit dhe Rinisë në një njoftim për media ka sqaruar dhe njëherë qytetarët në lidhje me nisjen e v
Problemi për tërheqjen e diplomave, Shahini lëshon urdhrin e rëndësishëm Ministria e Arsimit Besa Shahini ka reaguar në lidhje me çështjen e nënshkrimit të diplomave të cilat kohët e fundit kan
Shahini merr vendimin, a do të anulohen tarifat e studentëve për këtë vit akademik? Ministria e Arsimit ka bërë një njoftim në lidhje me anulimin e tarifave të studentëve për vitin akademik 2019-2020.
Skandali me mësuesit e nxënësit në Fier, reagon për herë Ministria e Arsimit Për herë të parë, Ministria e Arsimit dhe Sportit ka dalë me një reagim zyrtar lidhur me skandalet që janë evidentuar në
Rihapen Studimet e Doktoraturës, MASR vështirëson kriteret për të fituar titullin Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë ka vendosur të rihapë Studimet e Doktoraturës pas pesë vitesh pezullim. Masa dra
Luftëtari i ISIS: Ju lutem me falni, dua të kthehem në shtëpi (FOTO LAJM) Një luftëtar i ISIS-it nga Australia dëshiron që të kthehet në shtëpi pasi që thotë se nuk e ka ditur se do të shkonte t
Asgjë nuk i ndalon studentët, sot përsëri në protestë para MASR Studentët edhe ditën e sotme kanë filluar të grumbullohen në shenjë proteste dhe më pas të marshojnë drejt Ministrisë së
Drejt "MASR" me 4 kërkesa, studentët vendosin afatin për ministren Nikolla Studentët i kanë drejtuar sot 4 kërkesa Ministrisë së Arsimit, që sipas tyre duhet të plotësohen deri sot në orën 16:00
Përdorën celularin, penalizohen 11 maturantë 11 studentë janë penalizuar pasi kanë përdorur celularin gjatë provimit të Matematikës. ga kontrollet e MASR rezultoi
Këtyre 27 deputetëve shqiptar nuk u njihet diploma e shkollës Në shtator 32 deputetë deklaruan në CV e tyre se kanë kryer studime bachelor, master ose doktoraturë jashtë Shqipërisë,
Pentagoni njofton se ka vrarë një udhëheqës të Al Kaedës Një nga udhëheqësit e Al Kaedës, Abu Afgan Al-Masri, është vrarë javën e kaluar në një sulm ajror të kryer nga forcat am
Historia/ Ja si u la në rrugët e Shqipërisë i burgosuri i CIA-s Në një shkrim të gjatë dhe tronditës për funksionimin e stukuarave paralele të agjencisë të inteligjencës amerikane CIA,
Vritet lideri i Al Kaedës në Siri (FOTO +16) Një nga liderët më të vjetër të Al-Kaedës në Siri, Abu Sulaiman al Masri ka gjetur vdekjen në një përleshje të armatosur
Maqedonia dhe Shqipëria në lojërat e CIA-s për Al Masrin Kahlid al-Masri, një qytetar Gjerman me origjinë Libaneze u arrestua në Maqedoni në fund të vitit 2003, dhe u burgos në
Gjykata rikonfirmon vendimin, 21 tifozë egjiptianë dënohen me varje (FOTO-LAJM) Një gjykatë egjiptiane ka konfirmuar denimin me vdekje për 21 tifozë futbolli për trazirat që shkaktuan një vit më parë
Gjykata e Strasburgut ndëshkon Maqedoninë Update - Maqedonia ka shkelur të drejtat e njeriut. Ky është vendimi i Gjykatës për të Drejtat e Njeriut në Strasburg, e
El Masri kërkon 300 mijë euro nga Maqedonia Gjykata Evropiane për të Drejtat e Njeriut në Strasburg ka nisur procesin gjyqësor kundër Qeverisë së Maqedonisë, e cila
Al Masri në Strasburg kundër Maqedonisë Në Gjykatën Ndërkombëtare të të drejtave të njeriut në Strasburg sot fillon procesi gjyqësor në ngarkim të Khaled Al Mas
Përleshje në futbollin egjiptian, vritet tifozi Sërish përleshje tifozësh në Port Said të Egjiptit, pasi skuadra Al Masry ishte pezulluar për shkak të dhunës që shpërth