999 rezultate për

maskuar

Grabitet karburanti Në autosradën Shkup-Kumanovë persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një pikë karburanti. Karburanti “Makpetro
Tetovë, grabitet karburanti Në rajonin e Tetovë është grabitur një pompë benzine. Personi që ka kryer grabitjen ishte i maskuar dhe me armë zjarri,
Udhëtonte me të fejuarën, pritë 34-vjeçarit Qëllohet me armë zjarri, teksa usdhëtonte në rrugën nacionale Milot-Burrrel, plagoset rëndë 34-vjecari. Ngjarja e rëndë
Si u "maskuan" vipat shqiptarë për Halloween (FOTO-LAJM) Tradita e ditës së shtrigave dhe fantazmave, aq e përhapur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka nisur të zërë vend dhe
Si në '97, rikthehen maskat në rrugë Rishfaqen maskat në rrugë. Banorë të zonave të Burrelit janë tmerruar kohët e fundit pasi persona të maskuar dhe të arma
5 nxënës të rrahur, në gjendje kritike Pesë nxënës shqiptarë të rrahur mbrëmë nga persona të maskuar në lagjen Kisella Vodë të Shkupit janë në gjendje të rëndë
Persona të maskuar rrahin brutalisht 15 nxënës shqiptarë Sonte rreth orës 20:00 në afërsi të lagjes Kisella Vodë të Shkupit, persona të maskuar dhe me shufra druri në duar janë
Plagoset biznesmeni, shpallen në kërkim autorët Pronari një frigoriferi në qytetin e Gjirokastrës ka mbetur i plagosur pas tentativës së dy personave për ta grabitur at
Greqi, sulmohet Dora Bakojanis Dora Bakojani, ish-shefja e diplomacisë greke dhe aktualisht kryetare e Aleancës Demokratike është sulmuar mbrëmë nga pe
Qafë-Gjashtë, dhunohet dhe grabitet një familje Ngjarja ka ndodhur 30 minuta pas mesnate në familjen Allkushi. Tre të rinj, të maskuar e të armatosur, kanë thyer xhamat
Policia: Atentatori qe vuri eksplozivin, i maskuar Disa orë pas shperthimit te nje sasie eksplozivi ne banesën e nëndrejtorit të Policisë së Tiranës, Dorian Muca, policia
Veri, plaçkitet një grua 15 mijë euro Tre persona të maskuar, njëri prej tyre i armatosur, kanë plaçkitur një 39- vjeçare të përkatësisë etnike serbe, duke i
Fundamentalizmi i demaskuar Kosova si shtet laik, demokratik dhe shoqëri moderne nuk i kufizon të drejtat e besimtarëve. Por, nuk mund të lejojë që
Adoleshentët e maskuar merren për grabitës Autoritetet në St. Cloud (Minnesota) thanë se klientët e McDonald ngatërruan dy adoleshentë me grabitës. Paraqitja e dje
Grabitet banka në Shkup, policia në hetime Një person i maskuar ka kryer grabitjen e një banke në lagjen Kisella Vodë të Shkupit. Sipas njoftimit të policisë, g
Lojerat e kompjuterit te maskuara si Excel dhe Word Lojërat e kompjuterit të maskuara si dokumente Excel dhe Word, të cilat lejojnë punonjësit e zy
BDSH: Marreveshja e propozuar nga PDSH eshte e maskuar me carcaf partiak Bashkimi Demokratik Shqiptar i Bardhyl Mahmutit ka ruagur ashpër kundër propzimit të ri të PDSH-s&eu