999 rezultate për

maskuar

Grabit kazinonë me një thikë: “Lekët shpejt se të q... motrën” (VIDEO) Policia ka hedhur dritë mbi një grabitje të ndodhur në datën 4 mars në një kazino në kryeqytet, ku një person i maskuar,
Maskat plagosin pronarin e një dyqani në Ferizaj Dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë plagosur një pronar dyqani me inicialet M.K nga Ferizaj, pasi ai nuk kishte
Lenjani shfaqet i "maskuar" Ndeshja e Kupës së Francës e para pak ditëve, nuk kaloi pa pasoja për Ermir Lenjanin. Shqiptari u dëmtua në hundë dh
Vritet ish-polici në Lezhë UPDATE - Polici i vrarë sonte Dritan Lorenci mësohet se ka qenë i akuzuar nga ana e prokurorisë për vrasje dhe plagosje
Grabitet një mjet i blinduar në dalje të Kasharit Mesditën e së enjtes është grabitur një mjet i blinduar nga persona të armatosur e të maskuar. Policia ka bërë me d
Dy vrasës serbë tentojnë të vrasin zyrtarin e Policisë së Kosovës Mbrëmjen e djeshme, dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë hapur zjarr në drejtim të shtëpisë së një zyrtari të Pol
Maskat grabisin automjetin pranë aeroportit të Rinasit Dy persona të armatosur dhe të maskuar janë vënë në kërkim nga blutë e Tiranës, pasi i kanë vjedhur me dhunë një 61 vjeç
Shaqiri "plak" lumturon njerëzit (VIDEO) Ëndrra e çdo fëmije që kërkon të bëhet futbollist është që të takoj idhullin e tij. Këtë gjë e ka bërë edhe Xherdan Shaq
Grabitet në Tiranë një dyqan nën kërcënimin e thikës Maskat janë vënë sërish në lëvizje, ndërsa një vjedhje është shënuar pak minuta më parë në kryeqytet. Portali Albeu bën
Katër persona të maskuar grabisin një familje në Kurbin Maskat duket se janë shfaqur sërish në Kurbin, këtë herë pre e grabitjes ka qenë një familje. Ngjarja ka ndodhur mbrëmje
Tre persona të maskuar grabisin një shtetas në Lezhë Lezhë tre persona me maska dhe të armatosur kanë grabitur një shtetas në hyrje të banesës së tij. Ngjarja ka ndodhur
Të vegjëlit e maskuar si yjet në Grammys 2015 (FOTO LAJM) Fotografja Tricia Messeroux në setin e saj fotografik ka zgjedhur që të bëjë një maskim të fëmijëve me veshjet e yjeve
Një grup të rinjsh nga Kosova kërcënojnë Thaçin e Hysenin (VIDEO) Një grup të rinjsh, të prezantuar si azilantë nga Kosova, kanë kërcënuar Kuvendin dhe Qeverinë e Kosovës se menjëherë sa
Dy persona të maskuar tentojnë të vjedhin një exchange në Vlorë Vlorë, dy persona me maska kanë tentuar të vjedhin një pikë të këmbimit valutor. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në
"Sitel": Zaev e Verushevski janë takuar të maskuar si “ninxha” Televizioni “Sitel”, që konsiderohet si medium i afërt me qeverinë, ka publikuar detaje të reja lidhur me aksionin “Puç”
Dhunon çiftin e moshuar, nën kërcënimin e armës iu merr lekët Një çift në Durrës është dhunuar në banesën e tyre nga një person i maskuar dhe i armatosur, i cili ka grabitur një shum
Maskat vjedhin një lokal në Lushnje Dje, tre persona të maskuar dhe në kërcënimin e armës janë futur në një lokal në Lushnje, ku dhe kanë vjedhur rreth 40 m
Kësaj i thonë të vjedhësh pa u maskuar! (VIDEO) Kjo është hajdutja më profesioniste të cilës nuk i bën përshtypje se pse nuk është e maskuar. Ajo u fut në argjendari pa
Tentim grabitje në Pozheran (VIDEO) Më datën 13 të këtij muaji rreth orës 4:00 pas mesnate, në Pozheran ka ndodhur një tentim grabitje. Pronarët e Market
Parandalohet grabitja e argjendarisë nga maskat në Tiranë Policia e Tiranës ka parandaluar grabitjen e një argjendarie në kryeqytet. Uniformat blu kanë vënë në pranga një prej au