999 rezultate për

maskuar

Dhunon çiftin e moshuar, nën kërcënimin e armës iu merr lekët Një çift në Durrës është dhunuar në banesën e tyre nga një person i maskuar dhe i armatosur, i cili ka grabitur një shum
Maskat vjedhin një lokal në Lushnje Dje, tre persona të maskuar dhe në kërcënimin e armës janë futur në një lokal në Lushnje, ku dhe kanë vjedhur rreth 40 m
Kësaj i thonë të vjedhësh pa u maskuar! (VIDEO) Kjo është hajdutja më profesioniste të cilës nuk i bën përshtypje se pse nuk është e maskuar. Ajo u fut në argjendari pa
Tentim grabitje në Pozheran (VIDEO) Më datën 13 të këtij muaji rreth orës 4:00 pas mesnate, në Pozheran ka ndodhur një tentim grabitje. Pronarët e Market
Parandalohet grabitja e argjendarisë nga maskat në Tiranë Policia e Tiranës ka parandaluar grabitjen e një argjendarie në kryeqytet. Uniformat blu kanë vënë në pranga një prej au
Dështojnë maskat në Elbasan, kapen dy hajdutët Dy persona tashmë janë vënë në prangat e policisë së Elbasanit, pas një denoncimi të një 61 vjeçari për grabitje në bane
Terrori nga plaku i borës (VIDEO) Stina e dimrit dhe kryesisht vendet ku bie borë kanë tradicionale burrin prej bore, por në Boston duket se ky personazh
Vrasja e dyfishtë në Shkodër nga profesionistë, policia shoqëron 30 persona Policia e Shkodrës ka zbuluar detaje të reja rreth vrasjes së djeshme të 2 shtetasve, Edmir Aliajt dhe Edmond Batras dhe
Rrëfehet Artur Çani: Ja e vërteta rreth atentatit Update - Lidhur me ngjarjen e cila ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, gazetari Artur Çani është rrëfyer se gjithçka
Maskat tentojnë të grabisin bankën në Vlorë, policia prish planin Ka rezultuar e dështuar tentativa e një grabitje në Vlorë, ndërsa policia ka ndërhyrë në kohë reale. Persona të maskuar
Persona të maskuar përdhunojnë çiftin në Fier Një ngjarje e cila ka ndodhur disa ditë më parë po merr një rrjedhë tjetër ditën e sotme, teksa mësohet se janë sulmuar
Një grup i maskuar përleshet me protestuesit në Hong Kong (FOTO LAJM) Një grup i maskuar janë përleshur me protestuesit pro-demokracisë në Hong Kong. Grupi mësohet se ka qenë njësit speci
Dhunohet në banesë Babai i Teqesë, i vjedhin 150 mijë lekë Mbrëmë gjatë mesnatës, pesë persona të maskuar kanë dhunuar babain e Teqesë “Baba Hasani” dhe djalin e tij në fshatin “S
Fiton miliona lekë nga lotaria, tërheq çmimin i maskuar Një person, pasi ka fituar një shumë të majme në një llotari është shfaqur për të marrë çmimin, ndërsa ka qënë i maskuar
Dy të rinj sulmohen nga maskat në Tetovë Dy të rinj nga Haraçina e Shkupit janë sulmuar nga disa persona të maskuar në Tetovë. Sipas policisë së Tetovës, ngja
Berisha akuza Tahirit: Po bën shou për të fshehur lidhjet me krimin Ish-kryeministri Sali Berisha e ka cilësuar si shou, operacionin e Policisë së Shtetit në Lazarat. Përmes një statusi në
Grabitet kazinoja dhe dyqani i celularëve Dy grabitje kanë ndodhur brenda pak minutash mbrëmjen e sotme në Tiranë. Persona të pa identifikuar me maska dhe të arma
Grabitje më armë në filialin e një banke në Vlorë Filiali i një banke në Orikum të Vlorës është grabitur paraditen e të mërkurës nga dy persona të maskuar dhe të armatosu
Persona të maskuar mësyjnë në lokal, 2 të plagosur në Sarandë Dy persona kanë mbetur të plagosur diten e sotme në Sarandë. Sipas policisë, disa persona të maskuar kanë hyrë në një lo
Grabitje si nëpër filma në Prishtinë (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë regjistruar grabitjen e mbrëmshme të “ProCredit Bank” në Lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë. Në