999 rezultate për

maskuar

Protesta të dhunshme në Athinë, persona të maskuar tentojnë të hyjnë në Parlament (VIDEO) Në Greqi kanë nisur protestat popullore për të kundërshtuar masat e reja shtrënguese të qeverisë për normalizimin e ekon
Qëllohet nga dy persona të maskuar, policia nxjerr detajet e plagosjes së boksierit Boksieri nga Shkodra, Nelson Hysa, është plagosur gjatë ditës së sotme pranë vendit të njohur si Ura Dervishbeg. Kampion
Kush janë tre deputetët shqiptar që paramilitarët e maskuar kishin planifikuar të vrisnin? Pasi u bë një javë nga mësymja e Kuvendit të Maqedonisë nga paramilitarë të maskuar me nxitjen e VMRO-së, fakte të reja
Ja si ia mbathi policia kur huliganët e maskuar hynë për të rrahur Zaevin (VIDEO) Situata në Kuvendin e Maqedonisë është përshkallëzuar tej masë, pas zgjedhjes së Talat Xhaferit si kryeparlamentari i ri
Dalin pamjet, ja si u rrah Zoran Zaev nga njerëz të maskuar (VIDEO) Persona të maskuar hynë fillimisht në godinën e Kuvendit të Maqedonisë duke rrahur deputetët dhe gazetarët. Një prej
Maskat dhunojnë keq 35-vjeçarin në Korçë Një i ri është dhunuar nga disa persona të maskuar mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, ku një 35-v
Maskat tentojnë të grabisin një dyqan celularësh në Shkodër Persona të maskuar dhe të armatosur kanë tentuar të grabisin një dyqan celularësh. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Shkod
Ironia e Manjanit: Shkarkimi i ministrave, për të maskuar por**ën Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar me anë të një postimi në "Twitter" në lidhje me ndryshimet e fundit q
Zbardhen detajet, në banesën e biznesmenit hynë 2 persona të maskuar me automatikë (VIDEO) Ende nuk dihen autorët që shkaktuan zjarrin mbrëmjen e shkuar në banesën e një biznesmeni në Vlorë, e cila dyshohet të j
Persona të maskuar tentojnë t'i vënë flakën Shtëpisë së Alfabetit në Manastir Persona të paidentifikuar dhe me maska kanë tentuar t'i vënë flakën Shtëpisë së Alfabetit të Mandastir. Ljamin e ka konf
Maskat dhunojnë 3 persona në Vlorë....nuk do ta besoni arsyen Të gjithë i mbajmë mend kohët e errëta që nga viti 1997, ku persona të armatosur dhe të maskuar, ndalonin dhe grabitnin
Grabitje në Korçë, persona të maskuar i marrin çantën me lekë kambistit Policia e Korçës ka bërë më dije se mëngjesin e sotëm ka ndodhur një grabitje ku persona të maskuar kanë sulmuar dhe kan
Grabitja në karburantin e Korçës, ja lëvizjet që bënë katër autorët e maskuar Mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Korçë-Kapshticë, në afërsi të fshatit Dishnicë, persona të maskuar kanë arritur të gra
Arian Çani kapet i maskuar në mes të Tiranës (VIDEO) Një qytetar nga Tirana ka arritur të filmojë Arian Çanin në një mënyrë të pazakontë. Ai është parë i veshur me rroba spo
Grabitjet s'kanë të ndalur. Maskat vjedhin kasafortën e një biznesi në Korçë Pas Tiranës, një tjetër grabitje ka ndodhur në fshatin Bulgarec të Korçës. Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë v
Publikohen pamjet e grabitjes së karburantit në Lezhë (VIDEO) Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një pikë karburanti në Dajç, në aksin Lezhë-Shkodër. Personave ende
Nami me karburantet e vjedhur/Në Krujë maskat marin xhiron ditore Një tjetër pikë karburanti është vjedhur sot në Krujë. Tre persona të maskuar e të armatosur kanë vjedhur një karburant
Rikthehen maskat, i grabisin biznesmenit 10 milionë lekë dhe 60 mijë paund Rikthehen sërish maskat dhe këtë herë pre e tyre ka rënë një tregtar në qytetin e Korçës. Banesa e tij është grabitur gj
Zbulohet autori i lëndës plasëse në Tiranë, ja se çfarë shfaqën kamerat e sigurisë Blutë e Tiranës kanë vënë në pranga një 54 vjeçar, si autorin e vendosjes së lëndës plasëse në një lokal dje në kryeqyte
Ofensiva e Mosulit, militantët e ISIS vishen si femra për t'i shpëtuar luftës (FOTO LAJM) Prej më se 4 ditësh forcat e ushtrisë irakiane kanë nisur një ofensivë të gjerë në qytetin e rëndësishëm të Mosulit i ci