999 rezultate për

maskuar

"Spiegel" nxjerr videon: Ushtarë të maskuar grekë kthejnë emigrantë me gomone në Turqi Qeveria Greke ka kundërshtuar gjithmonë se ajo po kryente sulme të paligjshme në kufirin me Turqinë. “Ne nuk po i dër
Grabitje në një supermarket, mbetet i lënduar një efektiv policie Vjedhje me armë dhe me maska në mes të ditës në lagjen e Tophanës në Shkup. Dy persona të maskuar dhe me armë, kanë h
Grabiti i maskuar dyqanin, shqiptarin e nxjerr zbuluar tatuazhi Një shqiptar ka përfunduar në prangat e policisë italiane pasi vodhi arkën e parave në një dyqan ëmbëlsirash. Ngjarja
Police dhe lepurushe joshëse, si u festua Halloween në Tiranë (FOTO LAJM) Mbrëmë kryeqyteti kishte marrë ngjyrat e një qyteti fantazmë, për shkak të festës së Halloëeen. Atmosfera e festës fi
Rrëmbimi i inskenuar, vajza telefonoi nënën pasi e dëgjoi mes lotësh në intervistë Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja që coi peshë ditën e djeshme Tiranën. Dyshimet se një vajzë ishte rrëmbyer n
CR7 i maskuar dhuron spektakël në rrugët e Torinos, por fansat e pikasin (VIDEO) Cristiano Ronaldo u maskua si një person tjetër, dhe doli në qendër të Torinos për të luajtur me njerëzit që ishin aty.
Netanyahu në Londër, njësitë anti-terror mësyjnë rrugët (FOTO LAJM) Oficerë policie të armatosur rëndë dhe të maskuar janë parë ditën e enjte në rrugët e Londrës për të siguruar mbarëvajtj
I armatosur me pistoletë e i maskuar, shqiptari grabit për 1 minutë dyqanin në Athinë (VIDEO) Mediat greke kanë publikuar videon e grabitjes së një dyqani, ku si autor është një shtetas shqiptar. I armatosur me
Berisha: Zyrtarit të PD i vendosën tritol, Rama do të mbajë përgjegjësi Ish- kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë këtë të premte nga ku ka deklaruar se rreth prëve të para t
Grabiste pika lojërash fati i armatosur dhe i maskuar, e pëson keq 30-vjeçari shqiptar Një shqiptar 30-vjeçar u arrestua nga policie greke në Gerakas në Atikën Verilindore, pasi akuzohet për grabitje të vazh
Persona të maskuar në Hong Kong sulmojnë me shkopinj druri udhëtarët në tren, 45 të plagosur (VIDEO) Disa persona të maskuar dhe të armatosur me shkopinj druri kanë sulmuar një stacion treni në Hong Kong, ku për pasojë 45
Rama në panik, hyn në Përmet i maskuar (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu pak pasi Rama mbërriti në Përmet, me anë të një postimi në Facebook ësh
Detajet e vjedhjes së bankomatit, autorët të maskuar me maskat e RENEA dhe uniforma policie Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e vjedhjes nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë thyer vetratën krye
I "drodhi" zinxhirin policisë, protestuesi i maskuar Armando Gecaj i dënuar për vjedhje (VIDEO) 26-vjeçari është personi që mbrëmjen e kaluar, i maskuar "drodhi" zinxhirin në fytyrën e policëve, dhe këtë gjë e pranon
Sherri i bujshëm, Fero tregon si e sulmuan 4 personat e maskuar I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistë
Serbë të maskuar bllokojnë qendrën e Shtërpcës (FOTO LAJM) hjetëra serbë të maskuar e me flamuj kombëtar të Serbisë në duar, kanë bllokuar qendrën e Shtërpcës, duke dashur të treg
E veja rrëfen tmerrin e grabitjes në Kamëz: Burri u vra duke mbrojtur djalin Rita Buci, e veja e tregtarit që u ekzekutua nga grabitësit në dyqanin e familjes në Kamez, dëshmoi në gjykatën e Tiran
Rudinës nuk i del inatin me të ftuarin, e merr sërish në studio për ta demaskuar Rudina Magjistari ka reaguar e indinjuar pas mashtrimit që i ftuari Edlir Reka bëri publikisht. Një djalosh që u pre
Grabitet me armë një bankë në Tepelenë Nën kërcënimin e armës persona ende të paidentifikuar kanë grabitur një bankë të nivelit të dytë në Tepelenë. Ngjarja
"O Xhevo, hape derën...erdhi i gjakosur", fqinji i biznesmenit në Durrës rrëfen grabitjen Një natë pas ngjarjes ku familja e një biznesmeni u dhunua dhe u grabit nga tre persona të armatosur e maskuar në banesë