999 rezultate për

maskuar

Maskat grabisin banesën në Kavajë, dhunojnë pronarin e largohen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Sipas raportimeve të para mësohet se dy persona, të masku
E nxorrën në pritë, si dy persona të maskuar qëlluan me breshëri ndaj 45 vjeçarit në Milot Të tjera detaje zbardhen nga ngjarja që ndodhi ditën e sotme në Milot, ku një 45 vjecar mbeti i plagosur. Mësohet se
Grabitje me armë, në kërkim dy shtetasin e maskuar Një grabitje ka ndodhur në qytetin e Reskovecit ku dy persona kanë grabitur dyqanin e një gruaje. Policia e Fierit bë
E rëndë, një person i maskuar lë 4 mijë dosje të Speciales tek zyrat e OVL-së së UÇK-së Ditën e ndjeshme një ngjarje e pazakontë dhe e frikshme ka ndodhur me disa dosje të rëndësishme të Speciales në Kosovë.
"Jam e egër", Kejvina shfaqet joshëse e maskuar dhe me armë të ftohta (FOTO LAJM) Ajo është Kejvina dhe emri i saj nuk ka ndalur së dëgjuari që prej daljes së saj të parë në ekran. Modelja ka afro 70
Kokë e këmbë e maskuar, mbesa e Berishës e tmerruar nga COVID-19 (FOTO LAJM) Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha Dasara Malltezi ka publikuar së fundmi në profilin e saj disa foto nga një stacio
Fosilet e jashtëzakonshme zbulojnë se si insektet e lashta përdornin ngjyrën për tu maskuar Ngjyrat e ndritshme mund të përdoren si kamuflazh, ose për të ndihmuar në mirëmbajtjen e temperaturave të trupit. Një
I bënë makinën shoshë me plumba, si i zunë pritë 50 vjeçarit Një ngjarje e rënde është regjistruar në orët e parë të mëngjesit në Shkodër. Burime për abcneës. al bëjnë të ditur se d
Del fotoja, ky është biznesmeni i vrarë gjatë atentatit në Laç nga të maskuarit si policë Personi që shihni në foto është biznesmeni Paulin Gjergji i cili njihet si Paulin Marku, i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e
Tentuan të grabisnin dyqane të maskuar me fytyrën e Salah, arrestohen 4 persona në Egjipt Katër hajdutë egjiptianë, të maskuar me fytyrën e yllit të futbollit Mohamed Salah dhe të armatosur, dolën nëpër rrugët
Policia i maskuar goditi qytetarin e shtrirë përtokë, fotoja bën xhiron e botës Ditën e sotme (17 maj 2020), në orët e para të mëngjesit godina e Teatrit Kombëtar është shembur nga fadromat e IKMT-së.
12 orë sulm armësh, dentisti i maskuar si polic ekzekuton 16 persona Gjashtëmbëdhjetë persona kanë mbetur të vrarë pas një sulmi me armë që zgjati për 12 orë në vende të ndryshme në Nova Sc
Ashley Cole përjeton tmerrin, hajdutët e lidhin në karrige dhe i vjedhin banesën Ish-ylli i Arsenalit dhe Chelseat, Ashley Cole, u sulmua nga një bandë hajdutësh të maskuar në shtëpinë e tij. 39-vjeçar
I maskuar kokë e këmbë, Putin viziton nga afër pacientët e prekur nga koronavirusi (VIDEO) Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, ditën e sotme ka shkuar për të vizituar pacientët që janë të infektuar me Covid-19 d
Tre persona të maskuar grabisin karburantin në Bilisht, sa para morën Një grabitje ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në Bilisht. Abcnews.al raporton se tre persona me maskuar
U mor peng ditën e djeshme, pukjani nuk kishte kthyer borxhin Një 49-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u fut me fo
Peng që ditën e djeshme, çfarë po ndodh me pukjanin e rrëmbyer Një 49-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u fut me fo
Atentatori u ngjit në pallat i maskuar si femër, si u eliminua Kastriot Reçi Të tjera detaje janë zbuluar nga eliminimi mafioz i Kastriot Reçit në mes të Rrëshenit. Nga mënyra se si është kryer
I druhej atentatit, detaje të reja nga ekzekutimi i Kastriot Reçit Kastriot Reçi u ekzekutua paraditen e djeshme në qendër të Rrëshenit. 47 vjeçari u vra me një plumb në zemër. Arma e
Detaje nga vrasja mafioze në Rrëshen: Vrapoi në këmbë dhe ishte i maskuar Zbardhen detaje të reja nga vrasja e Kastriot Reçit. Mësohet se viktima u qëlllua nga tarraca e një pallati në distance