999 rezultate për

maske

Ç'të duhet balsami për flokët, kur ke majonezën? Koha e lagësht dhe e ftohtë i irriton flokët dhe për pasojë sjell edhe këputjen apo dëmtimin e tyre. Nëse ke flokë të as
Lëkura juaj s’do të ndihet më njësoj pasi të keni provuar këtë maskë me kakao Kakaoja zbut, hidraton në thellësi, zgjon ngjyrën natyrore të lëkurës, ka veti antirrudhë, ndriçon lëkurën, zvogëlon por
Tani më e thjeshtë, rikthejini formën kaçurelave me këto 2 maska Hidratimi i flokëve duhet të jetë një hap i rutinës së kujdesit që asnjë vajza nuk duhet ta anashkalojë. Nëse mbeteni te
Maskë me lëng portokalli për një fytyrë që rrezaton nga mirëqienia Kur mendojmë për portokallet dhe vitaminën C, automatikisht mendojmë edhe për bukurinë. Në këtë artikull do të mësoni si
Hyn në fuqi ligji i ri: Burg kush zë rrugën apo nëse qeni pa maskë kafshon dikë Pas publikimit në Fletoren Zyrtare, sot kanë hyrë në fuqi ndryshimet e reja në Kodin Penal, të cilat ashpërsojnë dënimet
Zbulohet enigma, pse Gjasula luajti me maskë kundër Islandës Kombëtarja shqiptare ka pësuar një formatim për sa i përket skuadrës dhe lojtarët, krahasuar me europianin e 2016. Në
Maskë natyrale për të rikuperuar fytyrën pas plazhit Njollat e moshës, kafe të sheshta, që zakonisht quhen njollat e mëlçisë fillojnë të shfaqen në qafë, fytyrë dhe duar, nd
5 arsye pse s’ka maskë e balsam që ia kalon rozmarinës Rozmarina është një bimë kurative e përdorur që nga antikiteti si përbërës natyral në produktet e bukurisë tek gratë. Kj
Gazetarja shqiptare: Do t'i çjerr maskën politikanëve dhe pjeshkave të Instagramit (FOTO LAJM) Enki Braçaj u bë shumë e njohur kur jepte lajmet në "Zjarr TV", ndërsa sezonin e kaluar televiziv e pamë gazetare në "Al
Maskë në kushte shtëpie me efekte tërheqëse si të botoksit Përveç kirurgji plastike, edhe përzierja e mëposhtme e përbërësve natyralë do t’ju ndihmojë në qëllimin tuaj. Do të d
Shpëtim për lëkurën, maskë e cila jua heqë aknet në afat rekord Situatat stresuese, puna e rëndë, mungesa e gjumit, problemet e ndryshme shëndetësore – të gjitha këto ndikojnë që lëkur
Kjo maskë natyrale është ajo që ju duhet për t’i mbrojtur flokët nga dielli këtë sezon Gjatë verës, dielli është armiku më i madh i flokëve të femrës. Për këtë arsye jemi përpjekur që të gjejmë maskën më të
Maska e artë që heq njollat në lëkurë Ka shumë faktorë që mund të kontribuojnë në shfaqjen e problemeve të tilla si puçrra fytyre, njolla ose rrudha. Stresi i
Pësoi dëmtim të frikshëm, Vertonghen stërvitet me maskë Mbrojtësi i Tottenham Vertonghen pësoi një dëmtin të rëndë në sfidën e parë përballë Ajax në Londër. Përplasja me por
Largoni rrudhat me maske me aloe vera dhe pastë dhëmbësh Kanë filluar të të dalin ato rrudhat poshtë dhe në anë të syve? Mos i merr inat se me pak punë mund t`i zbehësh. Ato
Me maskë dhe kallash, zbulohet kush ishte pas Admir Muratajt gjatë grabitjes në Rinas (FOTO LAJM) Një ndër fotot më të shpërndara të super grabitjes në Rinas është ajo ku duket Admir Murataj me maskën e tij të silikoni
Grida kopjon Elisën dhe kapet kot me Ngjelën: Kujt i flet për kafka ti? Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma është duke aplikuar strategjinë e Elisa Spiropalit në komunikimin publik
“Kush fshihet pas maskës së silikonit të banditit të vrarë ose nën qeverisjen e faktit të kryer" Nga Lorenc Vangjeli Pati një kuriozitet të skajshëm, menjëherë mbas grabitjes në Rinas, për të gjetur se kush fshihej
Qeros me mjekërr, kush e përdori për herë të parë sekretin e maskës së Admir Muratajt (FOTO LAJM) Grabitja e djeshme në Rinas është një skenar i denjë për një film të Hollywood-it, ndërsa intrigën ia shtoi edhe "qerosi
E morën për budalla, por ky është sekreti i madh i maskës së Admir Muratajt (FOTO & VIDEO) Pa flokë, me syze dhe me mjekërm këmishë, anti-plumb dhe dorashka, Admir Murataj kishte zgjedhur të maskohej si një tip