999 rezultate për

maskave

Qytetarët e pabindur për mbajtjen e maskave, policia vendos rreth 2 mijë gjoba Policia e Shtetit në fundjavë ka ndëshkuar të gjithë qytetarët të cilët janë kapur pa maskat mbrojtëse kundër koronaviru
Përveç maskave, këto janë thonjt e preferuar për Halloween (FOTO LAJM) Festa e frikshme e Halloween po afron dhe shumë njerëz në mbar botën janë përgatitur për look-un e tyre për këtë natë.
Eksperti i ISHP-së: Pse duhen mbajtur maskat në çdo ambient (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar në Facebook mesazhin e ekspertit të Shëndetit Publik, Alban Yll
Dyfishi i masave të djeshme, sa gjoba vendosi policia sot për mosmbajtjen e maskave Shërbimet e Policisë kanë vendosur gjoba për qytetarët që nuk kishin vendosur maskat dhe as nuk i kishin ato me vete.
Pipero për keqpërdorimin e maskave: Rrezikoni shëndetin nëse i mbani kështu Duke nisur nga kjo e enjte, të gjithë qytetarët duhet të mbajnë maskë jo vetëm në ambiente të mbyllura, por edhe në rrug
Kujtim Gjuzi në protestë kundër maskave, shoqërohen në polici tre shtetas (VIDEO) Pasditën e sotme një protestë është mbajtur para Kryeministrisë për të kundërshtuar mbajtjen e detyruar të maskës në amb
Mjeku Koni kundër vendimit të maskave: Pse biçiklisti nuk mban dhe këmbësori po Tashmë sikurse dihet, duke filluar nga dita e nesërme është e detyruar mbajtja e maskave në ambientet e mbyllura apo të
Mbajtja e maskave në rrugë, organizohet protestë para kryeministrisë Avokati Altin Goxhaj ka postuar online mbajtjen e një proteste përpara kryeminsitrisë së enjten, ky vendim i marrë pas v
Miliona euro, Maqedonia importuesi më i madh i maskave për vendet e BE-së Që prej shpërthimit të pandemisë, maska është bërë e detyrueshme sidomos në ambjetet e mbyllura me qëllim parandalimin e
Pesë gabimet që bëni me vendosjen e maskave E kemi thënë edhe më herët që maskat tani janë bërë pjesë e normalitetit të ri. Njerëzit duket sikur po përshtaten m
Francezët kundër masave COVID-19, nisin protestat masive (FOTO LAJM) Edhe nw Francw kanw shpwrthyer protestat masive, ndwrsa shqetwsimet e turmave janw afwrsisht tw njwjta. Protestuesit u m
Gabimet që i bëni me vendosjen e maskave Maskat tani janë bërë pjesë e normalitetit të ri. Njerëzit duket sikur po përshtaten me këtë fakt dhe çdo ditë e më shum
E detyrueshme në ambiente të mbyllura, sa milionë euro do harxhohen për maska Maska është bërë sot një mjet i domosdoshëm që secili duhet ta mbajë me vete, për më tepër që është bërë e detyrueshme n
Nuk ka provë shkencore që ato mbrojnë! Hollanda nuk i ka të detyrueshme maskat Qeveria hollandeze ka vënë në dyshim efikasitetin e përdorimit të maskave, në ambjente publike, ndërkohë që e gjithë Evr
Ky shtet në Europë vendos që njerëzit mos të mbajnë maska Në kohën që shumë vende të botës e kanë kthyer në detyrim mbajtjen e maskave në vende publike, Holanda merr një vendim t
Pipero flet pa doreza: Nuk presim mrekulli nga vaksina Mjeku infeksionit Pëllumb Pipero foli nw ABC e Mwngjesit situatën e koronavirusit, rritjen e rasteve të reja, të viktima
Merret vendimi: Maska, e detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja e Shëndetësirë Ogerta Manastirliu ka dalë në një deklaratë për shtyp ku ka treguar zyrtarisht vendimin për mba
Të rinjtë shqiptarë nuk duan t'ia dijnë për koronavirusin, kështu festuan nën praninë e Ledri Vulës (VIDEO) Ditën e sotme reperi i dashur Ledri Vula mblodhi rreth vetes fansa të shumtë, që festuan nën tingujt e muzikës duke harr
Zv/ministrja paralajmëron vendosjen e maskave me detyrim: Të mbron deri në 70% Zëvendësministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli, deklaroi se vendosja e maskave nga qytetarët shqiptarë në ambiente të m
Ekspertët: Mbajtja e maskave do të bëhet e detyrueshme në Shqipëri Mbajtja e maskave në ambientet publike pritet të bëhet masë e detyrueshme edhe në Shqipëri. Komiteti Teknik i Ekspert