999 rezultate për

maskat

Maskat dhunojnë çiftin e të moshuarve në Korçë, i lidhin pas krevati dhe i grabisin Dy persona me masaka kanë dhunuar dhe grabitur një çift të moshuarish në Korçë. Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së
Maskat kërcënojnë me armë çiftin, i dhunojnë dhe grabisin makinën Një grabitje me armë mësohet se ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës.
Maskat e flokëve nuk funksionojnë? Kini parasyshë këto këshilla Ndonëse askush nuk do të donte flokë apo lëkurë të shndritshme me yndyrë, dermatologët pohojnë se është pikërisht sebumi
Grabitet biznesmeni në Pogradec, maskat i marrin miliona Një biznesmen është grabitu gjatë orëve të para të ditës së sotme në Pogradec. Mësohet se bëhet fjalë për Valter Gor
Himarë, maskat dhunojnë dhe grabisin çiftin e moshuar Një grabitje ka ndodhur mesnatën e kaluar në Himarë. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e dy të moshuarve dh
Detajet e vjedhjes së bankomatit, autorët të maskuar me maskat e RENEA dhe uniforma policie Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e vjedhjes nga persona ende të paidentifikuar, të cilët kanë thyer vetratën krye
Tensionohet protesta, policia vendos maskat kundragaz Është tensionuar ashpër situata në protestën e opozitës, e cila ka lëvizur drejt parlamentit shqiptar. Një sërë kapsolla
Elbasan, maskat grabisin marketin Dy persona të maskuar grabitën një market në Elbasan në mesnatë, rreth orës 1:00. Grabitësit morën më shumë se 200 m
Largoni anket me maskat natyrale Lëkura mund të ndikohet nga shumë faktorë, siç është ekspozimi në diell, gjenetika, hormonet, dehidratimi, temperatura,
Viktima tek Liqeni u ekzekutua nga maskat në sy të djalit të mitur Eshtë bërë akoma më e rëndë ngjarja që ka ndodhur tek Liqeni Artificial në Tiranë. Sipas policisë, viktima është një
Maskat grabisin biznesmenin në Elbasan, i marrin miliona lekë Një banesë në Elbasan ka rënë pre e grabitësve. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Mengë
Gjenden maskat dhe armët e atentatorëve të Arben Bilalit Personat që qëllojnë mbi Arben Bilalin nga makina e zezë me targa të huaja, kanë qenë të maskuar. Dy maskat e tyre dhe a
Rikthehen maskat, grabitje masive në Korçë Tre grabitje kanë ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Korçë. Sipas policisë janë grabitur dy biznese në d
Rikthehen maskat, grabitje masive në Tepelenë Një grabitje masive është shënuar në qytetin e Tepelenës, ku raportohet se jkanë vjedhur një supermarket, një shtëpi dhe
Maskat grabisin argjendarinë në Lushnje Një argjendari në qytetin e Lushnjes është vjedhur gjatë orëve të natës nga persona të paidentifikuar. Autorët kishi
EMRI/ Kush është pronari që maskat i grabitën Benzin në Krujë Disa momente më parë një grabitje me armë zjarri është shënuar në Thumanë të Krujës ku raportohet se është vjeshur një m
Maskat grabisin biznesmenin në Durrës e i rrëmbejnë fëmijën Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat
Dimri ju than shumë fytyrën, cilat janë maskat perfekte Zgjidhjen për një lëkurë të butë gjatë ditëve të ftohta të dimrit e kërkojmë te kremrat e ndryshëm – që në thelb nuk ësh
Rikthehen maskat, i vënë armën në kokë rojës e grabisin karburantin Mengjesin e ditës së sotme ka ndodhru një grabitje me armë në qytetin e Vlorës. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka
Kapen dy nga maskat që grabitën me kallashnikov çantën me 10 mijë euro Policia ka arritur të arrestojë dy nga autorët e grabitjes me maska në Vlorë. Burime nga policia bëjnë me dije se në