999 rezultate për

masiv

Plasin protestat masive në Itali: Virusi nuk ekziston! (FOTO LAJM) Protestuesit e jelekëve portokalli kanë pushtuar rrugët në Itali për të demonstruar kundër bllokimit të rreptë të qeveri
"Koronavirusi është shpikje", Protesta masive në Itali, nuk respektohet distancimi social (FOTO LAJM) Qindra njerëz u mblodhën këtë të shtunë në Piazza Duomo në Milano me një lëvizje protestë e cila riktheu në shesh ‘Jelek
Analistët: Për disa parti mungesa e tubimeve masive gjatë fushatës do të jetë hendikap Komisioni për sëmundje ngjitëse përpunoi Protokoll për tërë procesin zgjedhor të aktiviteteve parazgjedhore deri në dit
Murrizi: OSHEE po ndërron masivisht sahatet për të fshehur vjedhjet Deputeti Myslim Murrizi ka denoncuar në Facebook, lëvizjet e fundit të OSHEE, që sipas tij po mbulojnë vjedhjen që iu ës
Rama: Aktivitete të tjera hapen javën e ardhshme Kryeministri Edi Rama ka treguar këtë mbrëmje se aktivitete të tjera pritet të hapen javën e ardhshme por duke mos speci
Nga dasma me Charles te daljet e bujshme, foto ikonike të princeshë Dianës (FOTO LAJM) Princesha Diana ishte një nga gratë më të fotografuara dhe më të komentuara në të gjithë botën, e madje për vijohet të f
Testet masive shpëtuan Islandën nga Covid-19 Islanda është ndoshta është përfundimisht “histori suksesi” në mënyrën e trajtimit të pandemisë së koronavirusit. Aut
MAQEDONI/ Sherr masiv mes 7 kushërinjve, dy bëhen për spital Pas një rrahje masive mes familjarëve në fshatin Kuçevishtë të Shkupit dy kanë përfunduar në spital. Rasti ka ndopdhu
Arkivolet e drurit njëri pas tjetrit, pamjet e dhimbshme nga varret masive në SHBA Pamje shokuese vijnë nga SHBA, ku të vdekurit nga koronavirusi po grumbullohen në varre masive në ishullin Hart, në skaj
Pamje nga New York! Viktimat nga COVID-19 dhe të braktisur nga familjarët futen në varre masive (VIDEO) Pamje të tmerrshme nga Nju Jorku janë bërë publike nga The Telegraf nga ku shihen qindra trupa njerëzish të varrosura në
Kapërcimet e frikshme të të infektuarve në New York, si po varrosen viktimat në varre masive Nju Jorku ka më shumë raste të infektuara me koronavirus, sesa secili shtet tjetër jashtë Shteteve të Bashkuara, tregojn
Farmacistët grekë kundër testimeve masive, rreziku që iu kanoset pacientëve Në Greqi, Shoqata Kombëtare Farmaceutike shprehet kunder testimeve masive. Ajo thekson se në fazën që ndodhet virusi, fa
"PD ia fut kot dhe pikë", Rama i përgjigjet opozitës për testimet masive Debati për testimet masive ka përfshirë edhe vendin tonë prej ditësh, por duket se opozita dhe qeveria nuk ndajnë të një
New York-u do të shndërrojë parqet publike në varre masive? Autoritetet në New York kanë nisur të mendojnë skenare të frikshëm në rast se përhapja e koronavirusit vijon të shkaktoj
COVID-19/ Rama ia dëgjon fjalën Bashës për testimin masiv, porositen 30 mijë tomponë Qeveria shqiptare ka porositur 30 mijë tamponë të rinj për të gjermuar të prekurit nga COVID-19. Kjo lëvizje e qeveri
Rama publikon videon e frikshme me varre masive: Kështu do përfundonim! (VIDEO) Kryeministri Rama ka postuar në rrjetin social Facebook një video ku i referohet pamjeve të varreve masive në Iran ku
Ish-kreu i Autoritetit të Konkurrencës, Zef Preçi: Të bëhen testime masive për koronavirusin Pandemia Covid-19 aktualisht është çështja më e nxehtë në të gjithë botën dhe kjo për arsye të forta. Sipas raportit
Gazetari i "tërheq" veshin qeverisë: Do vrisni të moshuarit Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku shkruan se izolimi total i të moshuarve mund t
Nuk janë kufizimet, zyrtari i lartë i OBSH gjen zgjidhjen finale për koronavirusin Deri më tani, doktorët nuk kanë gjetur asnjë kurë të drejtpërdrejt ndaj koronavirusit. Të gjithë pacientët e shtruar
Nuk pyesin për rekomandimet e OBSH, Rama e Manastirliu s'pranojnë të testojnë mbarë shqiptarët Pavarësisht rekomandimeve të OBSH, Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu nuk do që shqiptarët të bëjnë testim për