999 rezultate për

mashtrues

PD reagon për deklaratat e Ramës në Vlorë: Mashtrues i dalë boje! Partia Demokratike ka reaguar ndaj akuzave të kryeministrit Rama nga Vlora. Gjatë një deklaratare, Gazment Bardhi aku
Mashtruesit më të mëdhenj kanë lindur në këtë shenjë të horoskopit Janë dinakë e tinëzarë dhe do t’ju bindin se ata në fakt i keni shoqërinë më të mirë. E dinë saktësisht si t’ju përfi
Vjosa Osmani për Mustafën: Mashtrues, shërbëtor i bandave, humbës i shumëfishtë Kritikave të Vjosa Osmanit për Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Avdullah Hotin, sot u është kundërpërgjigjur Isa Musta
Taulant Balla përplaset keq me gazetarin: Mos më thuaj mua mashtrues! "As ti dhe askush tjetër nuk mund të më thotë mua keni mashtruar! Tërhiqe atë që the. Jo, jo të lutem..." Një përplas
Ekspertë në intriga! Këta janë mashtruesit më të mëdhenj të horoskopit Mbase nuk e keni lidhur ndonjëherë seriozisht, aftësinë që kanë disa njerëz për të gënjyer, me shenjën e tyre të zoodiak
29 mijë ndërhyrje kirurgjikale? Spahia sulmon Manastirliun: E paditur apo mashtruese? "Injoranca është edhe më e madhe, nga sa mund ta imagjinojmë, ose pastaj mashtrimi është kthyer në mënyrë jetese e nuk n
"Rri e qetë se do merrem unë", 95 telefonatat me pedagogen mashtruese pasi i mori miliona lekë gruas Një 47 vjeçare që prezantohej si pedagoge pranë universitetit të Durrësit u dërgua për gjykim nga prokuroria për mashtri
Të gënjejnë sy më sy, këto janë shenjat më mashtruese të horoskopit Duam apo s'duam ta pranojmë, të gjithë biem pre e mashtrimeve dhe gënjeshtrave, sigurisht që ndjesia e të qenit ''i vënë
Kini kujdes! Këto janë shenjat më mashtruese të horoskopit Sinqeriteti është një vlerë që vlerësohet gjithnjë e më shumë nga shoqëria. Rrjetet sociale janë shumë të dobishme, por
Bëri jetë luksi me mijëra eurot që zhvati, zbutet dënimi për "juristen" mashtruese Gjykata e Tiranës ka vendosur që të zbut masën e sigurisë për Amarilda Lekën, e cila akuzohet për mashtrim. Nga arre
Dalin pamjet, si u arrestuan dy lezhjanët mashtrues që shisnin "ilaçin" kundër COVID-19 Ndërkohë që bota po lufton për ilacin/ vaksinën kundër COVID-19, lezhjanët "e shpikin" dhe e lajmërojnë në Facebook.
Ramë Likaj ministër Arsimi në Qeverinë e re, reagon ORCA: Mashtrues! Organizata për Rritjen e Cilësisë në Arsim (ORCA), ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes për koalicion në mes LDK-së d
Del Bosque: Neymar është mashtrues dhe shembull i keq Ish-trajneri i Real Madridit dhe Spanjës, Vicente del Bosque, nuk ka kursyer kritikat ndaj Neymarit. Në një intervist
Veseli: Albin Kurti po del që është i padijshëm, i dobët dhe mashtrues që do ta rrezikojë Kosovën Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka reaguar pas paralajmërimit të kryeministrit Albin Kurti për
Hoqi taksën, shpërthen Haradinaj: Sonte Albin mashtruesi u dorëzua para Serbisë Ish Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar ashpër pas njoftimit nga Kryeministri Albin Kurti për heqjen e t
LSI i del në mbrojtje Metës me dokumenta: S'keni parë gjë akoma! (FOTO LAJM) "Nuk keni parë gjë akoma..." Kështu i është përgjigjur LSI, ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila pak orë më
Haradinaj: Do të shihet sa sa mashtrues është Kurti Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka përsëritur deklaratën e tij se kryeministri i ri Albin Kurti është mashtrues. Madje
Bëni kujdes! Si t’i shpëtoni thirrjeve mashtruese në celular Nuk janë një fenomen i panjohur, por ndoshta e keni harruar. Thirrjet mashtruese nga telefoni janë rikthyer sërish kë
Zhvatën miliona për jetë luksi, 9 gra mashtruese shqiptare (FOTO LAJM) Edhe pse një vend i vogël, Shqipëria ka treguar se mund të nxjerrë çudira të denja për tu'u bërë seriale në Netflix.
Mashtruesi profesionist firmosi me 4 klube pa luajtur asnjë minutë “Emri i tij është Bernio Verhagen, ai është 26 vjeç, luan anësor, ka lindur në Suriname (toka që nxjerr emra të tillë të