999 rezultate për

mashtrojne

"Do martohemi", shqiptarët mashtrojnë të rejat dhe i shfrytëzojnë si pros*ituta Një person është arrestuar ditën e sotme nga Policia ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Ata akuzohen për vep
Kini kujdes se po ju mashtrojnë! 8 mënyra si të dalloni mjaltin e vërtetë Mjalti është një ndër produktet më të kërkuara në tregun shqiptar, falë vetive të pazëvendësueshme të tij në shëndetin e
Nuk do t'ju mashtrojnë dot më! Si t'a dalloni nëse vaji i ullirit është origjinal Vaji i ullirit është padiskutim mbreti i tryezës dhe një prej ushqimeve më të rëndësishme të dietës mesdhetare, por sa t
Skenat epike të filmave, 17 foto që provojnë sesi na "mashtrojnë" me efektet (FOTO LAJM) Kur shikojmë filma aksion apo fantazi, mahnitemi aq shumë nga efektet aq sa duket se jemi në një botë tjetër. Por gji
Skenat epike të filmave, 17 foto që provojnë sesi na "mashtrojnë" me efektet (FOTO LAJM) Kur shikojmë filma aksion apo fantazi, mahnitemi aq shumë nga efektet aq sa duket se jemi në një botë tjetër. Por gji
Skenat epike të filmave, 17 foto që provojnë sesi na "mashtrojnë" me efektet (FOTO LAJM) Kur shikojmë filma aksion apo fantazi, mahnitemi aq shumë nga efektet aq sa duket se jemi në një botë tjetër. Por gji
Skenat epike të filmave, 17 foto që provojnë sesi na "mashtrojnë" me efektet (FOTO LAJM) Kur shikojmë filma aksion apo fantazi, mahnitemi aq shumë nga efektet aq sa duket se jemi në një botë tjetër. Por gji
SQARIM/ 3 fotot që po ju mashtrojnë sikur janë shkrepur nga tërmeti në Shqipëri (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kanë qarkulluar tre foto prekëse sikur i përkasin tërmetit në Shqipëri të 26 nëntorit, por ato janë F
Po ju mashtrojnë, detaji që tregon se Ronela dhe Zerka janë bashkë (FOTO LAJM) Ronela Hajati dhe Young Zerka janë çifti i shumë përfolur mediatikisht për një mardhënie të mundshme me njëri-tjetrin.
Në Shqipëri tregtarët e makinave mashtrojnë me këtë tregues, por Kosova i gjobit 5 mijë euro Dogana e Kosovës informon të gjithë qytetarët se është duke hasur në raste kur kilometrat e makinave të përdorura rriten
INVESTIGIMI/ Si Call Center-at nga Shqipëria mashtrojnë italianët Një pjesë e konsiderueshme e të rinjve shqiptarë janë të punësuar në Call center-a më së shumti në gjuhën italiane, por
Njihuni me kurthin në Internet, si mund t'ju mashtrojnë vajzat afrikane Një 59-vjeçar është “kërdisur” nga lekët nga një vajzë që ai njohu në internet. Dave Hazel ra në dashuri me një vajzë
Si e mashtrojnë serbët popullin e tyre: Amerikanët tërhiqen nga Kosova Teoritë konspirative po vazhdojnë të jenë prezentë në debatet televizive në Boograd. Së fundmi, një analist i këtij s
Ju mashtrojnë! Policia bën apelin e pazakontë për udhetarët nga Porti i Durrësit Policia Kufitare ne Durres kerkon vemendje maksimale nga gjithe udhetaret te bejne kujdes dhe te mos bien pre e mashtrim
Liam Payne dhe Cheryl mashtrojnë publikun Vetëm pak ditë më parë miqtë e tyre të ngushtë konfirmuan për portale të ndryshme online se lidhja e tyre e gjatë e dash
Këto foto do ju mashtrojnë, nuk janë ashtu siç duken (FOTO LAJM) Gjithçka që duhet këto ditë është vetëm një klikim i një butoni dhe aparati juaj do të dokumentojë gjithçka rreth jush.
Foto që do t'ju mashtrojnë sytë! (FOTO LAJM) Është shumë interesante kur diçka tregon kuptimin e saj gradualisht. Kur shikoni në këto foto, mund të mos jeni në g
Biznesmenin e mashtrojnë sikur i vdiq vajza dhe e rrjepin nga lekët Një biznesmen nga Durrësi është mashtruar nga një përson i cili i ka zhvatur 12 milionë lek të vjetra. Historia nis q
Këto iluzione mund t'i mashtrojnë sytë tuaj dhe t'ju lënë në dyshime (FOTO LAJM) Truri ynë është një gjë jashtëzakonisht e komplikuar. Megjithatë, është shumë e lehtë ta mashtrosh. Për shembull,
"Skenar i mrekullueshëm", binjakët mashtrojnë vdekjen në barkun e nënës! (FOTO LAJM) Binjakët hodhën poshtë shanset prej 50 për qind për të mbytur njëri-tjetrin në barkun e nënës, me këtë përqafim të pabes