999 rezultate për

mashkull

Përse gratë pëlqejnë më shumë burrat me mjekër? Studimet thonë se gratë i shohin si më tërheqës burrat me mjekër. Një studim i ri, në Universitetin e Queensland, për
"I dua përqafimet e tij", Çiljeta i dedikon fjalë zemre mashkullit të jetës së saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme.
Yll të bukura, 8 aktoret që nuk njihen në role mashkullore (FOTO LAJM) Këto janë aktoret e jashtëzakonshme që kanë luajtur role meshkujsh në filma. Aktorët e mirë janë të aftë të përdorin
A do dashurojë më Mozzik pas Loredanës? Përgjigjet reperi Mozzik dhe Loredana janë ndarë por akoma përfliten për marrëdhënien e tyre. Por ndryshe tregon statusi i fundit i Moz
Dorina Mema tregon pse nuk martohet: Ia kam premtuar vajzës, asnjë mashkull në shtëpi Gjatë intervistës në emisionin "Mos i fol Shoferit" në TV Ora, sportistja e fitnesit Dorina Mema ka treguar arsyen pse a
Çdo gjë që duhet të dini për shenjat e horoskopit në shtrat Si janë meshkujt në shtart? Po femrat? Pikat e tyre më të nxehta? Përputhshmëria? E nisim nga: DASHI Zoti i lu
Rudina Dembacaj: Po takova një mashkull mbi 3 herë, nuk ndodh mos dojë të më marrë për grua Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar këtë të dielë në “E diell” ku ndër të tjera ka folur dhe për lidhjen e saj të dashurisë
Në Tetovë gjendet trupi i pajetë i një mashkulli Sot rreth orës 08 e 20 minuta, në Sektorin për Punë të Brendshme në Tetovë, është denoncuar se në afërsi të Stacionit të
19 llojet e meshkujve me të cilët nuk ia vlen të harxhoni kohën Ka disa lloj meshkujsh me të cilët nuk ia vlen që të harxhoni kohën tuaj, pasi mund të humbisni disa shanse më të mirë.
Qeni sulmon dy persona, qëllohet në vend Dy persona janë lënduar nga një qen ditën e djeshme në Rahovec,. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se
Nuk është Fero, del video intime e Arbenitës me një mashkull tjetër (VIDEO) Pak muaj më parë çifti i njohur Arbenita-Fero janë ndarë. Por mbrëmë Arbenita postoi një fotografi krahas Feros, me t
Aktori i humorit: Në shkollë nuk më konsideronin “mashkull” Aktori i emisionit të humorit "Portokalli", Aleks Seitaj, gjatë një bashkëbisedimi në "Shqipëria LIVE", ndau me publikun
Rrëfehet "Zogu": Më shpallën më sek*in sapo hyra në burg, më do çdo mashkull I njohur si “Zogu i Tiranës” në showbizz, ai rrëfen 5 javët në “kafaz” mes të fortëve problematikë. “Jam Zogu i Tiranës
"Ty të meriton vetëm një miliarder", aktorja tregon si djali nuk e lejon të lidhet Aktorja Arjola Demiri e ftuar sot në "E diell", ka treguar se djali i saj nuk e lejon të çojë mashkull në shtëpi, kur u
"A ka mashkull që nuk tradhëton", Bieta Sulo i jep përgjigjen epike për Dudushin (VIDEO) Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin e saj "Ftesë në 5". Bieta ki
Flet hapur, sa para ka paguar Linda Rei për t’u bërë femër? Linda Rei ka treguar se ka paguar shumë pak lekë për t’u kthyer nga mashkull në femër. E ftuar në emisionon “Late Nig
Shimpanzeja 18-vjeçar i habit të gjithë, lan rroba me dorë (FOTO LAJM) Shimpanzetë njihen për inteligjencën e tyre. Në disa pamje të publikuara shihet primati duke larë rrobat me dorë. Kjo
Aksidenti i rëndë në Podujevë, humb jetën këmbësori Përmes një njoftimi, Policia e Kosovës ka treguar se mbrëmë rreth orës 18:25 ka vdekur i aksidentuari nga aksidenti i da
"Kam dashur dikë, por s’mund të jetonim bashkë!", Rrëfehet Mariza Ikonomi (FOTO LAJM) Mariza Ikonomi njihet për një jetë private mjaft hermetike por së fundi ka folur për një dashuri të pamundur. Këngëta
A do të martoheshit me një mashkull ose femër serbe? Kështu përgjigjen qytetarët (VIDEO) Qytetarët dhanë përgjigje interesante kur u pyetën se a do të martoheshin me një mashkull ose femër serbe. Në rubrikë