999 rezultate për

maserati

Kështu dukej Tokyo përpara se të ishte një "Maserati" (FOTO LAJM) Ursula Corbero është aktore dhe modele spanjolle. Ajo u njoh nga publiku fillimisht me rolin e saj, si Ruth Gomez në “Fi
Vjen Maserati me motor Ferrari që prodhon 550 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Maserati paraqiti versionin e ri të modelit SUV me motorin Ferrari. Maserati Levante GTS ka motorin e njohur Ferrari
Luks i shfrenuar, Xhoana Nano lëviz me "Maserati" e shofer mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij vazhdojnë të ngjallin interes tek shqiptarët. Pavarësisht "zhduk
Fatos Nano "bosi" me 2 "Maserati", besnik i targave 007 (FOTO LAJM) Fatos Nano, ish-kryeminstër i Shqipërisë, është besnik i makinave super luksoze “Maserati”, ndër markat më të shtrenjta
Ja sa kushton një Maserati (FOTO LAJM) Maserati Quattroporte është një model i ri që ofron luksin dhe performancën në doza të barabarta me zgjedhjen e motorëve
“Bukuroshet e fjetura” koleksioni me vlerë 20 milionë euro (FOTO LAJM) Koleksioni me emrin “bukuroshet e fjetura” është një koleksion, i cili përfshin rreth 60 makina të prishura dhe të ndry
Rumuni që bën dush me para (VIDEO) Një rumun i cili punon si emigrant në Britaninë e Madhe pohon se ka më shumë se ç'duhet para. Ai gjatë kohës që emigroi
VIP-at të dashuruar pas Maseratit (FOTO-LAJM) Maserati mbush 100 vjeç. Shtëpia e makinave luksoze, e cila është e dashur tashmë për shumë persona të famshëm nëpër bot
Makinat që bënë historinë e Maseratit (FOTO-LAJM) Çelet në Modena të Italisë ekspozita e makinave të Maseratit. "Century of Pure Italian Luxury Sports Cars" paraqet dis
Maserati në kërkim të tregut kinez (FOTO-LAJM) Është koha që Maserati të tregojë veten edhe në tregun kinez të automjeteve. Kompania italiane ka prezantuar në panarin
Ja me kë do të mburret Maserati në të ardhmen (FOTO-LAJM) Maserati ka nisur të punojë për të sjellë në treg modelin e ri Alfieri. Sipas drejtorit ekzekutiv i Fiat Chrysler, Sergi
Maserati Ghibli i ri me motor nafte (FOTO-LAJM) Maserati prezanton modelin e ri Ghibli, i cili pritet të tërheqë blerësit të cilët deri më tani kanë qenë të orientuar n
Mercedes zbulon modelin i ri Classe S (FOTO-LAJM) Rehati dhe siguri: dy koncepte që, për një "mrekulli", tregojnë një filozofi të tërë të projektimit duke synuar shprehje
Pronari shkatërron Maseratin e tij luksoz (FOTO-LAJM) Katër burra kundër një makinë. Në mes të metropolit kinez të Qingdao, një pronar i pakënaqur me shërbimin e kryer nga nj
Maserati me një model të ri në Shangai Nuk janë të shumta detajet e ofruara por Maserati ka planifikuar që në sallonin e makinave në Shangai të prezantojë mode
Maserati Ghibli, nuk zhgënjen në rrugë (FOTO-LAJM) Në pritje të debutimit të saj zyrtar të planifikuar për në fund të vitit, Ghibli është nxjerrë rrugë për tu testuar. M
Përleshje me armë, tre të vdekur në SHBA (FOTO-LAJM) Tre persona kanë humbur jetën dhe të paktën tri të tjerë janë lënduar në një përleshje me armë, pas përlasjes së disa ma
Itali, më pak “Ferrari” dhe “Maserati” të shitur në 2012-n Kriza ekonomike ka ndikuar në rënien e shitjeve të makinave luksoze “Ferrari” dhe “Maserati” në Itali. Gjatë vitit 2012
Maserati i ri testohet në rrugë (FOTO-LAJM) Nizza, Maserati i ri me katër dyer ka bërë provën e parë në rrugë për herë të parë. Kjo makinë do të dalë në shitje në v
Ja makina e re e Leo Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi është bërë ditët e fundit pronari i një makine të re. Ylli argjentinas i Barcelonës ka lënë Maseratin Grand