999 rezultate për

masen

Theu arrestin e doli në lokal duke festuar? Reagon "Zogu i Tiranës" Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës postoi video nganjë lokal i Tiranës, gjë e cila ngriti dyshime nëse ka
Rama tregon masën ekstreme: Maska do të jetë e detyrueshme kudo Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp ka deklaruar se që nga java e ardhshme, maska do të jetë e detyrueshme
Del nga burgu shoferi i Fjolla Morinës dhe biznesmenin Syla Gjykata e Kukësit ka lënë të lirë Fisnik Sylën dhe Fitim Mujin, pasi u kapën bashkë me këngëtaren Fjolla Morina me dy ar
U kap me bandën e rrezikshme të kokainës, merret vendimi për një nga të arrestuarit Operacioni i bujshëm "LOS BLANCOS", vuri në pranga 5 perona në Shqipëri. Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e
Vrau vajzën dhe bashkëshorten, hiqet dënimi me burg të përjetshëm për Pjetër Ndecajn Gjykata në Gjakovë ka ndryshuar masën e dënimit për Pjetër Ndrecajt, të dënuar për vrasjen e vajzës dhe bashkëshortes në
Ndoqi këmba-këmbës dhe goditi me thikë të renë, kapet 36 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 5 shtetas, njëri prej tyre i shpallur në kërkim. U arrestua E. L., 36 vje
Krimet elektorale në 2017, Gjykáta e Durrësit jep vendimin për "komisionerët e Shijakut" Gjykáta e Durrësit ka vendosur të lërë në fuqi masat e GJKKO për 20 komisionerët e árrestuar për kríme elektorale përgja
Thyen masën e "arrestit shtëpiak", 28-vjeçari plagos babë e bir Policia e Devollit ka parandaluar një konflikt midis personave që rrezikonte të përshkallëzohej në një krim të mundshëm.
Droguan dhe përdhunuan 17-vjeçaren, Gjykata jep masat për 5 "monstrat" e Krujës Gjykata e Krujës ka dhënë masën e sigurisë për pesë prej të arrestuarve pas operacionit 8 mujor të Prokurorisë së Durrës
Breshëri plumbash ndaj nipit të deputetit, arrestohet 33 vjeçari Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të ngjarjes së rëndë të ditës së djeshme ku u qëllua me breshëri automatiku në dr
Pranon ulje page, Payet vendos mbylljen e karrierës te Marseille Ndonëse në moshën 33-vjeçare, Dimitri Payet e sheh ende shumë të largët ditën kur do të vendosë të "varë këpucët në gozh
Mos i digjni me pjaster, si te drejtoni floket pa perdorur nxehtesi Floket shpesh here ne stinen e pranveres “stresohen” nga temperaturat që ndryshojnë dhe e humbasin formën e tyre. Ja dis
Arrestohen 4 persona në Tiranë, veprat penale që i çuan pas hekurave Policia e Tiranës gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 4 persona, si edhe janë proceduar penalisht 2 persona të tjerë p
U arrestuan pas protestës te Teatri, merret vendimi për aktivistët Të arrestuarit e protestës së Teatrit, do të lihen të lirë. Tetë personat e arrestuar pas protestës për shembjen e Te
Mbi 3500 punonjësve u refuzohet paga 400 mijë lekë Për përfitim nga paketa e dytë financiare e ndihmës, sipas të dhënave të sotme të Administratës Tatimore kanë aplikuar 1
Plagosi Gëzim Bicin në Shkodër, Gjykata jep masën për autorin Gjykata e Shkalles së parë në Shkodër ka lënë me masën e sigurisë arrest me burg shtetasin Hasan Isufi i dyshuar për pla
Dhunuan 23 vjeçarin në Fier, jepet vendimi për ish-efektivin e policisë dhe mikun e tij Gjykata e Fierit ka vendosur masën' Detyrim paraqiteje' për ish efektivin e policisë Anxhelo Bardhi dhe masën 'Arrest sh
Filipçe: Qytetarët nuk e respektojnë masën e mbajtjes së pajisjes mbrojtëse, do të propozojmë që sanksionimi të fillojë menjëherë (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Komisioni për sëmundje infektive nesër në Qeveri do të paraqesin propozim që sanksionimi pë
Kryetarja e Tetovës kundërshton masën e Qeverisë Masat e reja të Qeverisë që i obligojnë qytetarët e Tetovës, Kumanovës dhe Prilepit për përdorimin e maskave, janë të pa
Ndërron jetë 23-vjeçari në burgun e Shutkës Ka ndërruar jetë një 23 vjeçar nga Gostivari që po vuante masën e paraburgimit në burgun hetues të Shutkës në Shkup. Bur