999 rezultate për

mase

Tjetërsimi i 68 mijë metrave tokë, nga 20 të arrestuar 15 mbesin në burg Nga 20 personat e arrestuar për tjetërsimin e 68 mijë metra katrorë tokë shtetërore, 15 prej tyre u lanë në burg, kurse
Tjetërsuan 68 mijë metra tokë, nis vleresimi i masës për 20 të arrestuarit në Durrës Ka nisur në gjykatën e Durrësit vlerësimi i masave të sigurisë për 20 të arrestuarit për tjetërsimin e 68 mijë metra kat
Theu masën e arrestit duke qëlluar me armë, gjykohet vëllai i Arben Isarajt Kalon për gjykim dosja për vëllai e ish-drejtorit të transportit rrugore Arben Isaraj, Altin Isaraj. 48 vjeçari isht
Merret vendimi për të "frikshmin" e Selenicës, Tesi Basho Tesilvan Bashom, i njohur ndryshe edhe si Tesi Basho kërkohej prej kohësh nga shteti italian. I frikshmi i Selenicës
Bledar Toçi lë reanimacionin, ku ndodhet i riu që vrau për pasion Krimi i rëndë i ndodhur pak ditë më parë, trondti jo vetëm Kavajën por edhe mbarë opinion publik ku shefi i sigurisë në
WhatsApp-i juaj mund të hakohet vetëm nga një GIF WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë që i lejonte hakerave të hakonin profilin tuaj thjesht duke nisur një GIF
"Gëzuar ditëlindjen babi", djali i Hueyda El Saied surprizon partnerin e ri të mamasë (VIDEO) Pas ndarjes së bujshme nga bashkëshorti, balerina Hueyda El Saied nisi romancën e re me partnerin e saj, Thierry-n. T
Letra e mamasë: U kthyem nga Italia, por shoqet e vajzës në Tiranë më trembin Jam nëna e një vajze 14 vjeçe e gjsymë dhe një djali 8 vjeç. Vjet u kthyem familjarisht nga emigracioni në Itali dhe hap
Gjykata jep masën e sigurisë për Arbër Çekajn Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e arrestit me burg për Arbër Çekajn, i cili u ekstradua disa ditë më parë nga
Nën hapat e mamasë: Vajza e Anjeza Shahinit do t’ju ëmbëlsojë ditën me zërin e saj (VIDEO) Shtatë muaj më parë, këngëtarja e njohur Anjeza Shahini u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe diplomanti anglez, Paul E
Real Madrid vuan, por mer 3 pikë të arta ndaj Levantes falë Benzemasë (VIDEO) Real Madridi ka marrë një fitore të vuajtur me rezultatin 3-2 ndaj Levantes. Një rezultat i çuditshëm, pasi u mendua se
Gjykata jep masën e sigurisë për 15 biznesmenët e arrestuar Ditën e sotme është zhvilluar seanca maratonë për 15 biznesmenët dhe administratorët e disa bizneseve në kryeqytet të ar
"Autori i vrasjes në Bulqizë ishte denoncuar dhjetra herë, por policia nuk mori asnjë masë" Vrasja e 20 vjeçarit Arlind Pasha me thikë sot në Bulqizë ka tronditur komunitetin lokal në këtë qytet. Autori Fatjo
Shfryhet aksioni i bujshëm për biletat: Gjykata liron "kokat" e urbanëve të Tiranës Gjykata e Tiranës dha masën e sigurisë për 8 të arrestuarit e operacionit të koduar “Bileta e falsifikuar”. Gjykata la n
"Më e mirë e ëma se e bija", rasti konkret i mamasë së Almeda Abazit (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është emër i njohur edhe në Turqi, jo vetëm për shk
Si të zbuloni masën e unazës së fejesës në shtëpi sipas ekspertes (FOTO LAJM) Në këtë mënyrë mund të përcaktohet masa e unazës në shtëpi, pa qenë nevoja të shkoni tek argjendari. Është shumë i rë
Në kërkim ndërkombëtar, Gjykata jep masën e sigurisë në mungesë për vëllezërit Kusi, vrasësit e Indrit Çelajt Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” në mungesë për dy të kërkuarit, Albano dhe Griseldo Kus
I dërgon mamasë foto të dhomës së re, harroi të fshihte detajet 18+ (FOTO LAJM) Studentja Ella Martin i dërgoi mamasë së saj foto për t’i treguar asaj se si ajo rimodeloi apartamentin, por bëri një ga
Vrasja e Indrit Çelajt, gjykata jep vendimin për Bujar Kusin dhe 3 të tjerë Në Gjykatën e Tiranës po zhvillohet seanca për masën e sigurisë ndaj katër të arrestuarve për vrasjen e 26-vjeçarit, Ind
Drejtori i Policisë Rrugore: Celulari në timon të ndëshkohet si përdorimi i alkoolit Përdorimi i celularit ndërkohë që je duke drejtuar automjetin është një vrasës i heshtur, jo vetëm në Shqipëri, por edhe