999 rezultate për

mascherano

Do qeshni me lot, Mascherano humbet penalltinë dhe eliminon skuadrën e tij nga Kupa e Argjentinës (VIDEO) Ish-futbollisti i Barcelonës, Havier Mascherano tani te Estudiantes ka humbur një penallti kundër ndaj Laferrere duke e
Nuk pritej, Mascherano firmos me Inter Miami Dëshirojnë të jenë një skuadër kompetitive dhe për të arritur këtë kriter Inter Miami, klubi i krijuar nga David Beckham
Mascherano vendos të marrë këpucët nga gozhda dhe të kthehet në kombëtare ifozët e Argjentinës kanë marrë një lajm të mirë para fillimit të "Kupës së Amerikës". Sipas gazetës spanjolle "Sport
Mascherano shpërthen ndaj Icardit: Ke ngrënë në një tavolinë me ne Ky vit mund të quhet me plotë gojën sezoni më i vështirë për Mauro Icardin. Pasi Interi i hoqi shiritin e kapitenit p
Mascherano ka një mesazh për Sarrin pas veprimit të Kepas Mbrëmë bota e futbollit u përball me një rast tejet të sikletshëm. Kepa Arrizabalaga bëri një veprim të turpshëm mbrë
Mascherano: Messin do ta shihni më vonë Të besuarit e Jorge Sampaolit janë në rrezik për t’u eliminuar nga Botërori i Rusisë pas dy ndeshjeve zhgënjyese, barazi
Tifozët brazilianë tallen me Argjentinën (VIDEO) Rivaliteti i madh mes tyre do të mbetet gjithmonë i tillë. Janë tifozët brazilianë, që pas humbjes së Argjentinës, k
Mascherano mund ta ndjekë Botërorin nga ekrani Javier Mascheranomund të mos marrë pjesë në Botëroin “Rusi 2018”. 33-vjeçari në grumbullimit e fundit me kombëtaren
Kështu ia dha lamtumirën "Camp Nou" Mascheranos (VIDEO) Mascherano nuk është më një lojtar i Barcelonës. Kjo mund të thuhet që mbrëmë kur ai shkeli për herë të fundit si nj
Leo Messi me mesazh falenderues për bashkëlojtarët e tij: Mascherano do më mungosh shumë Lionel Messi i ka uruar bashkëlojtarëve të tij, Arda Turan, Rafinha Alcantara e Mascherano për aventurat e tyre. Fut
Mascherano përshëndetet me lojtarët, të gjithë e falenderojnë (VIDEO) Pas lamtumirës prekëse që i rezervori e gjithë skuadra e Barcelonës Javier Mascherano është gati për të nisur aventurën
Barcelona i jep lamtumirën Mascheranos Javier Mascherano nuk do të jetë më një lojtar i Barcelonës. Lajmin e ka komunikuar vetë klubi blaugrana i cili këtë të
Mascherano njihet me klubin e ri, por nuk shkon as në janar dhe as verë Gjendet gjuha e përbashkët mes Barcelonës dhe Habei Fortune për transferimin e Javier Mascheranos në kampionatin kinez.
Mascherano merr ofertë tunduese nga Kina E ardhmja e Javier Mascheranos mbetet një çështje e nxehtë në kampin e Barcelonës. Futbollisti argjentinas ka kërkuar la
Mascherano merr ofertat e para Te Barcelona janë ende të pavendosur nëse duhet të shesin apo jo në janar Javier Mascheranon. Dëmtimi i Samuel Umtit
Barcelona i përgjigjet Mascheranos pas deklaratës që kishte thënë se do të largohej nga klubi Barcelona nuk do të lejojë largimin e Javier Mascheranos gjatë afatit kalimtar të dimrit Zyrtari për media i Barcelon
Mascherano kërkon largimin nga Barcelona që në janar Javier Mascherano është i vendosur për t’u larguar nga Barcelona gjatë merkatos së janarit, pavarësisht nevojave që ka e
Profecia e Macheranos: Suksesi i Barcelonës po përfundon Mbrojtësi i Barcelonës, Javier Mascherano, beson se suksesit të Barcelonës po i vjen fundit. Një raport në El Mundo D
Mascherano: Mendoj se gjithçka po vjen drejt fundit Javier Mascherano mendon se i ka ardhur fundi aventurës në “Camp Nou” me fanellën e Barcelonës dhe se gjatë verës mund t
Dëmtohet ylli i Barcelonës, rrezikon të humbas "El-Clasicon" Barcelona ka marrë një lajm të keq, pas ndeshjes së djeshme ndërmjet Argjentinës dhe Nigerisë Mbrojtësi argjentinas,