999 rezultate për

masazhatorin

Video që po bëhet virale, Diego Costa grushton masazhatorin dhe e rrëzon përtokë (VIDEO) Diego Costa është një nga lojtarët më të çmendur të historisë së futbollit. Ai njihet për karakterin e fortë dhe egër