999 rezultate për

masat

Rama: I bënë rrugët si të presësh kostum për mua me masat e Braçes e Finos Kryeministri Edi Rama paralajmëroi sot se shumë shpejt do të nisë edhe ndërtimi i segmentit Morine-Fier. Rama ironizo
Qeveria kosovare ashpërson masat ndaj covid-19, ndalohen tubimet me më shumë se 50 personave Qeveria e Kosovës sot ka miratuar disa masa të reja të rekomanduara nga profesionistët shëndetësor. Në të hyn edhe nd
Situata kritike në spitalin Infektiv në Tiranë, mjekja e QSUT: Respektoni masat Perballe situates kritike ne spitalin Infektiv ne Tirane, ku perdite ka shtrime pacientesh dhe mjerisht edhe viktima te
ASH rrezikon shëndetin e qytetarëve, nuk respekton masat për kujdes (VIDEO) Për koalicionin midis partisë në pushtet Alternativa dhe Aleancës për Shqiptarët më shumë vlejnë zgjedhjet e 15 Korrikut
Hoti: Nëse vazhdon ky ritëm, do të detyrohemi t’i kthejmë masat e izolimit total Përmes një postimi në Facebook, Hoti ka thënë se rastet me COVID-19 po rriten shumë duke shtuar se më këtë ritëm, shpejt
Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Nuk i respektoj masat e COVID-19, le të vdes! Të shumtë janë shqiptarët të cilët ende nuk janë të bindur mbi rreziqet e COVID-19. Një ndër ta është edhe këngëtarja Ju
Po planifikoni fundjavën në plazh? Ministria bën apelin e fortë për pushuesit Ministria e Shëndetësisë i bën thirrje të gjithë qytetarëve që ikin me pushime të kenë kujdes, të ruajnë distancën socia
Hoti e mohon: Akoma nuk është vendosur për lejimin e dasmave Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, konfirmoi se Qeveria e Kosovës ende nuk ka vendosur për lejimin e dasmave dhe ahe
Ish-ambasadori reagon ashpër ndaj vendimit për dasmat: A je në vete qeveri Ish-ambasadori i Kosovës në Suedi, Lulzim Peci, ka reaguar pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për lejimin e organizimit
Sot përfundoi gjendja e fatkeqësisë natyrore në Shqipëri, çfarë pritet të ndodhë? Sot shënon edhe fundin e gjendjes së fatkeqësisë natyrore të vendosur në vend që prej fillimit të pikut të pandemisë së
Manastirliu: Hapet transporti publik pa kufizime Në një deklaratë për mediat ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi hapjen e transportit Publik. Dekl
Me rritjen e rasteve me COVID-19 rikthehen masat e rrepta, Manastirliu zbulon detajet Ministrija e Shëndetësisë tha sot në seancë plenare se në studio televizive duhet të respektohet distanca deri në dy met
Vendosen masat e reja për parandalimin e shpërndarjes së COVID-19 Qeveria e Kosovës ka vendosur masat e reja për parandalimin e shpërndarjes së koronavirusit. Në mbledhjen e sotme të Qev
82 infektime sot, specialistja e ISHP-së tregon nëse rrezikojmë kthimin tek masat shtrënguese "Ka gjetur terrenin e përshtatshëm. Të gjitha këto masa, janë për efekt të minimizimit..." Eugena Tomini, Shefe e shë
Shtimi i rasteve me koronavirus, policia bën njoftimin e rëndësishëm lidhur me masat Policia e Shtetit ka intensifikuar masat, me qëllim parandalimin e përhapjes së virusit teksa ditët e fundit numri i ras
Masat për COVID-19, izolohen 790 persona Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin 790 personave u është dhënë vendim p
Masat e vonuara kundër koronavirusit, merret në pyetje kryeministri Conte Me shume se dy ore ka zgjatur seanca e pyetjeve ndaj kryeministrit italian, Giuseppe Conte të premten në lidhje me masat
42 të infektuar vetëm sot, Pipero tregon nëse do të kthehen masat e izolimit në Shqipëri Dita e sotme shënon një tjetër rekord në Shqipëri, ku 42 persona kanë rezultuar pozitiv me virusin. Ndërkaq ditën e s
Autoritetet në alarm për shtimin e rasteve të reja, a do rikthehet shtetrrethimi? Duket sikur në vend po shpërthen vala e dytë e koronavirusitm pasi vetëm në dy ditët e fundit janë regjistruar 78 raste
Kryeministri Hoti prezanton masat e pakos së rimëkëmbjes Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti ka pritur sot në një takim përfaqësuesit e Asociacioneve të Biznesev